bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Zaproszenie na występ Orkiestry Dętej „Echo Podhala”


Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości na występ Orkiestry Dętej „Echo Podhala” w trakcie XIV Festynu Parafialnego, który odbędzie się w niedzielę 7 lipca w Słopnicach.

Orkiestra zaprezentuje repertuar, składający się z utworów opartych na motywach regionu, który opracowany został w trakcie realizacji operacji w zakresie Zachowania i promocji muzycznego dziedzictwa obszaru LGD pn. „Echo Podhala – z muzyką przez pokolenia” współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska”.
W ramach realizacji ww operacji orkiestra wystąpi również w Dobrej, dodatkowo zaplanowany został również koncert inauguracyjny w Limanowej, który będzie podsumowaniem wszystkich zaplanowanych w operacji działań. Udział formacji w operacji to niewątpliwie duża szansa dla dalszego rozwoju orkiestry, jej promocji. To również wspaniałą okazja świętowanie obchodów jubileuszu jej powstania.

Występ Orkiestry zaplanowany jest na godzinę 17:45.

 

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.ldk.limanowa.pl jak i profilu fanpage jednostki na Facebooku, gdzie znajdą Państwo informacje o kolejnych działaniach realizowanych w ramach w/w przedsięwzięć.
 

 

Wstęp bezpłatny.
ZAPRASZAMY!!!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy