bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Zaproszenie na występ Orkiestry Dętej „Echo Podhala”.


Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości na występ Orkiestry Dętej „Echo Podhala” , który odbędzie się w niedzielę 18 sierpnia 2019 roku o godzinie 18:15 w parku im. Małachowskich w Dobrej.
Orkiestra zaprezentuje repertuar, składający się z utworów opartych na motywach regionu, który opracowany został w trakcie realizacji operacji w zakresie Zachowania i promocji muzycznego dziedzictwa obszaru LGD pn. „Echo Podhala – z muzyką przez pokolenia” współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska”.
To już ostatnie występ zaplanowany w ramach udziału orkiestry w realizacji ww operacji.
Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.ldk.limanowa.pl jak i profilu fanpage jednostki na Facebooku, gdzie znajdą Państwo informacje o kolejnych działaniach realizowanych w ramach w/w przedsięwzięć.Wstęp bezpłatny.
ZAPRASZAMY!!!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy