bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Zostań autorem najpiękniejszej bombki bożonarodzeniowej - ogłaszamy konkurs!


Limanowski Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci z terenu miasta i gminy Limanowa, w wieku od 7 do 15 lat, do udziału w I Konkursie plastycznym „Świąteczna bombka bożonarodzeniowa”. Do wygrania bony na nagrody rzeczowe w kwocie do 500 zł!


Konkurs na najpiękniejszą bombkę ma nie tylko ukazać piękno tradycji świąt Bożego Narodzenia, ale również zachęcić dzieci do twórczego myślenia, rozwijać ich kreatywność i umiejętności, a także promować talenty najmłodszych mieszkańców naszego miasta i okolic.

Kształt bombki może być dowolny, niemniej jej waga i rozmiary muszą pozwolić na powieszenie jej na choince. Technika wykonania i materiał również są dowolne – nie dopuszcza się jedynie szkła, jako tworzywa bombki. Prace można składać w Limanowskim Domu Kultury (ul. Reymonta 3) do 29 listopada. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 3 grudnia na stronie internetowej www.ldk.limanowa.pl, a nagrody wręczymy podczas Mikołajek w LDK – 8 grudnia, na scenie w sali kinowej przy ul. Łososińskiej 23.

Prace oceniać będzie Komisja Artystyczna, w skład której wchodzić będzie m.in. Zofia Ślezak – instruktor plastyk w Limanowskim Domu Kultury oraz Jacek Dudek – absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Rzeźby, gdzie obronił dyplom w pracowni prof. Bogusza Salwińskiego. Obecnie wykładowca na powyższej uczelni.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie, a przede wszystkim życzymy dobrej zabawy przy tworzeniu swoich prac.


Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia do pobrania poniżej.


Więcej na temat wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Limanowski Dom Kultury na www.ldk.limanowa.pl

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy