bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Zostań wolontariuszem WOŚP – czekamy na zgłoszenia do 14 grudnia!


14 grudnia mija termin zgłaszania się na wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do włączenia się do akcji, która od 24 lat pomaga dzieciom, a także osobom starszym w przezwyciężaniu chorób i wyposaża szpitale w cenny sprzęt do ratowania życia.

 

Zarząd Fundacji WOŚP po konsultacjach ze środowiskami medycznymi i prośbami spływającymi od polskich szpitali postanowił w czasie 24. Finału WOŚP po raz kolejny zbierać pieniądze dla pediatrii, tym razem wyposażając oddziały podstawowe, co umożliwi zakup sprzętu dla większej ilości szpitali, także tych małych. Zbliżający się Finał to również zbiórka na rzecz geriatrii.

 

Poniżej znajdują się dokumenty do pobrania: regulamin oraz karta wolontariusza. Po zapoznaniu się z regulaminem, prosimy dostarczyć wypełnioną ankietę wraz z podpisanym zdjęciem (w formacie jpg. nie mniejszym niż 800x600 pikseli na płycie CD lub pendrive; można również przesłać kartę i zdjęcie drogą mailową na adres marcin.koszyk@ldk.limanowa.pl) do sekretariatu Limanowskiego Domu Kultury (ul. B. Czecha 4, 34-600 Limanowa, tel. 18 3371 603).

 

Gorąco zachęcamy do udziału w zbliżającej się Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy