yt
ofpt
ofpt
bip
Zapraszamy do kina Klaps - ul. Łososińska 23!

Zapraszamy do kina Klaps - ul. Łososińska 23!

„Wymyk” – 29 stycznia w Kinie Konesera!

„Wymyk” – 29 stycznia w Kinie Konesera!
Już jutro, tj. 29 stycznia, zapraszamy na kolejny seans z cyklu Kina Konesera. Tym razem proponujemy państwu film Grzegorza Zglińskiego „Wymyk”.

Alfred (Robert Więckiewicz) i Jerzy (Łukasz Simlat) wyrośli w podmiejskim domu, gdzie kształtowały się ich tradycyjne wartości i przeciętne, pełne rutyny życie. Choć są braćmi, bardzo wiele ich dzieli. Alfred wiedzie życie na krawędzi, uwielbia prędkość i adrenalinę. Młodszy Jerzy, koncentruje się na prowadzeniu rodzinnej firmy, co coraz bardziej docenia ojciec. Kiedy w trakcie podróży kolejką podmiejską są świadkami brutalnej napaści na młodą dziewczynę, Jerzy bez namysłu staje w obronie kobiety, natomiast Alfred zawodzi - bojąc się o własną skórę reaguje poniewczasie i staje się biernym świadkiem tragedii młodszego brata...

Film Grzegorza Zglińskiego najlepiej streścił w jednym z wywiadów Robert Więckiewicz, który zagrał jednego z braci: "to jest rodzinna historia, której towarzyszy miłość, nienawiść, zawiść. To są uczucia, które wszyscy odczuwamy w stosunku do naszych bliskich. Czasem ich lubimy, czasem nie, czasem ich kochamy lub nie, zazdrościmy im itd. W tym filmie jest dwóch braci. Młodszy, którego gra Łukasz Simlat i starszy, którego gram ja. Między nimi jest konflikt. Nie wiadomo, jakby ewoluował, gdyby nie pewien dramatyczny incydent, który zmienia ich życie".

„Wymyk” to wielokrotnie nagradzana produkcja z 2011 roku, na którą serdecznie zapraszamy!
 
29 stycznia (środa) – godz. 18:00 – Sala Kameralna LDK.
 
Szczegółowe informacje na temat repertuaru na plakacie oraz na stronie internetowej Kina Klaps i oficjalnym fanpage’u kina na www.fb.com/KlapsLimanowa.
 
Cena biletu – 10 zł
Cena karnetu – 63 zł
W cenie biletu kawa/herbata.
 
Bilety do nabycia w Kasie Kina Klaps od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 16:00 – 21:00.
 
Więcej informacji pod telefonem: 501423775
 
Czytań: 1016prDodano: 17:54, 28.01.2014r.

O Limanowskim Domu Kultury