yt
ofpt
ofpt
bip
Zapraszamy do kina Klaps - ul. Łososińska 23!

Zapraszamy do kina Klaps - ul. Łososińska 23!

"Potworna rodzinka" od 10 listopada w kinie Klaps

"Potworna rodzinka" od 10 listopada w kinie Klaps
Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia przerażająco śmiesznej i strasznie porywającej animowanej opowieści o rodzinie przemiłych, choć dość niezdarnych potworów. "Potworna rodzinka" od 10 listopada w kinie Klaps. Przypominamy, że na czas przebudowy Limanowskiego Domu Kultury limanowskie kino zostało przeniesione do budynku przy ul. Łososińskiej 23 w Limanowej.

Fay SIelska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne.

Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina.  Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością. Tak, tak! Wishbone’owie zostali zamienieni w potwory!

Od tej chwili robią wszystko, by zdjąć klątwę i uniknąć zaczepek ze strony namolnego hrabiego Draculi. Wkrótce okaże się też, że bycie potworem ma swoje dobre strony. Max może sam sobą poszczuć szkolnych rozrabiaków, jego tata jest silniejszy niż wszyscy Avengersi, mama hipnotyzuje nawet sprzedawców w sklepie, a Fay jest po prostu nieśmiertelna!


Zapraszamy!


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

 

 
Czytań: 529prDodano: 11:33, 07.11.2017r.

O Limanowskim Domu Kultury