yt
ofpt
ofpt
bip
banner

Zapraszamy do kina Klaps - ul. Łososińska 23!

banner

Kolejny sezon retransmisji z teatru Bolshoi w kinie Klaps!

banner

"Miłość jest wszystkim" od 23 listopada w Kinie Klaps!

banner

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć: zbrodnie Grindelwalda od 16 listopada w Kinie Klaps!

banner

"Planeta Singli 2" od 9 listopada w Kinie Klaps!

banner

"Dziadek do orzechów i cztery królestwa" od 2 listopada w kinie Klaps

„Tedi i mapa skarbów” od 9 lutego w kinie Klaps

„Tedi i mapa skarbów” od 9 lutego w kinie Klaps
Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia przebojowej komedii animowanej „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta” z 2012 roku, która stała się na całym świecie fenomenem, najlepiej zarabiającą hiszpańską animacją wszech czasów. „Tedi i mapa skarbów” od 9 lutego w kinie Klaps!


Po tym, gdy Sara Lavrof odkrywa jeden z trzech pierścieni z mitycznego naszyjnika króla Midasa, udowadniając, że ten, który swym dotykiem zamieniał wszystko w złoto, naprawdę istniał, Tedi odwiedza starą przyjaciółkę w Las Vegas. To właśnie tam odkrycie zostanie ogłoszone światu.
Radosne spotkanie Sary i Tediego szybko zamienia się w niebezpieczną przygodę, kiedy Jack Rackham i jego drużyna kradną klejnot i porywają młodą badaczkę, która może doprowadzić ich do pozostałych pierścieni z naszyjnika króla Midasa.
Tedi będzie zmuszony użyć wszystkich swych mocy oraz wielkiego sprytu, by ocalić Sarę i pokrzyżować plany Rackhama. Przyjdzie mu przemierzyć cały świat, a po drodze pozna nie tylko nowych przyjaciół, ale także wrogów. Jak zawsze, towarzyszyć mu będą papuga Belzoni i pies Jeff.

„Tedi i mapa skarbów” to wielka przygodowa animacja, opowiedziana z czułością i prostotą przez głównych bohaterów filmu. Ponownie spotkamy się z Mumią, szalonym psiakiem Tediego – Jeffem oraz milczącą papugą, która nie wie, czym jest nuda.

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!
 

 
Czytań: 221prDodano: 14:01, 07.02.2018r.

O Limanowskim Domu Kultury