yt
ofpt
ofpt
bip
banner

Zapraszamy do kina Klaps - ul. Łososińska 23!

banner

"Traktorek Florek ratuje farmę" 8 sierpnia w wakacyjnym kinie Klaps!

banner

"Moja żyrafa" 22 sierpnia w wakacyjnym kinie Klaps!

banner

"Mamma Mia: Here We Go Again" od 27 lipca w kinie Klaps!

banner

"Co w trawie piszczy" od 27 lipca w kinie Klaps!

banner

"Jak zostać czarodziejem" od 3 sierpnia w kinie Klaps!

banner

"Drapacz chmur" od 10 sierpnia w kinie Klaps!

banner

"Młodzi Tytani: Akcja! Film" od 10 sierpnia w kinie Klaps!

banner

"Krzysiu gdzie jesteś?" od 17 sierpnia w kinie Klaps!

banner

"303: Bitwa o Anglię" od 17 sierpnia w kinie Klaps!

banner

"Ant-Man i Osa" od 24 sierpnia w kinie Klaps!

„Kaczki z gęsiej paczki” od 23 maja w kinie Klaps

„Kaczki z gęsiej paczki” od 23 maja w kinie Klaps
Kino Klaps w Limanowej animowanej komedii producentów hitu „Shrek” o zwariowanej gęsi zmuszonej wyruszyć w pełną niespodzianek podróż wraz z dwoma niesfornymi kaczątkami. „Kaczki z gęsiej paczki” od 23 maja w kinie Klaps.


Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie.

W rolach głównych w polskiej wersji językowej wystąpili: Maciej Stuhr („Coco”, „Smerfy”) i Julia Kamińska („Zwierzogród”, „Balerina”, Jak wytresować smoka”). „Kaczki z gęsiej paczki”, to już druga animacja od czasu hitu „Zaplątani”, w której usłyszymy ten aktorski duet. Jak przygoda – to na pełną rozpiętość skrzydeł, a jak śmiech – to na cały dziób!
 

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!
Czytań: 121prDodano: 13:54, 23.05.2018r.

O Limanowskim Domu Kultury