yt
ofpt
ofpt
bip
banner

Zapraszamy do kina Klaps - ul. Łososińska 23!

banner

"Topielisko. Klątwa La Llorony" od 10 maja w kinie Klaps!

banner

"Kraina Cudów" od 10 maja w kinie Klaps!

banner

"Smętarz dla zwierzaków" od 17 maja w kinie Klaps!

banner

"Avengers: Koniec gry" od 24 maja w kinie Klaps!

banner

"Manu" od 24 maja w kinie Klaps!

„Deadpool 2” od 1 czerwca w kinie Klaps

„Deadpool 2” od 1 czerwca w kinie Klaps
Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia kontynuacji filmu o wygadanym najemniku, niepoprawnym superbohaterze, który w zasadzie nawet nie jest superbohaterem. „Deadpool 2” od 1 czerwca w kinie Klaps.


„Deadpool” wszedł do kin w lutym 2016 roku z najlepszym w historii wynikiem na otwarciu wśród filmów z ograniczeniem wiekowym i pobił rekord kasowy wszech czasów w tej kategorii, zarabiając ponad 750 milionów dolarów na całym świecie. „Deadpool” może się też poszczycić faktem, iż jako pierwszy film fabularny o superbohaterach, zdobył nominację do Złotego Globu w kategorii Najlepsza komedia lub musical, a Ryan Reynolds otrzymał też nominację dla Najlepszego aktora w komedii lub musicalu.

U sterów drugiej części stanął David Leitch, reżyser „Johna Wicka” i „Atomic Blonde”, co oznacza więcej karkołomnej kaskaderki, stylu i akcji. Leitch mówi, „Miałem wielki przywilej dołożyć swoją cegiełkę przy budowaniu kilku fajnych światów, ale nie da się zaprzeczyć, że w świecie Deadpoola jest coś fascynującego – to zupełnie nowe rozdanie w gatunku komedii akcji. Pierwszy film miał w sobie coś wyjątkowego, a cały ten świat sprawia wrażenie na tyle rozległego, że można być kreatywnym, pozostając wiernym oryginałowi”.

„Akcja jest zasadniczym elementem filmu”, dodaje Wernick, scenarzysta filmu, „a David Leitch jest jednym z najlepszych. Przy jego filmach inne wyglądają jak starocia z lat osiemdziesiątych. Sceny akcji w „Deadpool 2” są genialne. Szczęka wam opadnie”.
 

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!
Czytań: 271prDodano: 08:33, 30.05.2018r.

O Limanowskim Domu Kultury