yt
ofpt
ofpt
bip
Zapraszamy do kina Klaps - ul. Łososińska 23!

Zapraszamy do kina Klaps - ul. Łososińska 23!

Wakacje w kinie Klaps - „Niewidzialny chłopiec” na ekranie 11 lipca

Wakacje w kinie Klaps - „Niewidzialny chłopiec” na ekranie 11 lipca
Kino Klaps w Limanowej zaprasza na wakacyjne seanse dla dzieci i młodzieży. 11 lipca o godz. 12:00 w sali kinowej przy ul. Łososińskiej 23 odbędzie się pokaz filmu „Niewidzialny chłopiec” (8+).


Michele ma 13 lat i mieszka z matką w małym miasteczku. W szkole nie jest popularny, nie jest też sportowcem. Nie jest także prymusem. Lecz to dla niego nic nie znaczy.  Pragnie tylko aby zauważyła go Stella w której jest zakochany. Ale wydaje się, że ona w ogóle nie wie o jego istnieniu. Jest dla niej niewidzialny. Lecz los lubi płatać figle. Pewnego wieczora, podczas imprezy kostiumowej Michele jak zwykle jest atakowany przez klasowych dręczycieli. Lecz wszystko zmienia się gdy okaże się, że posiadł moc bycia niewidzialnym.

Gdy Michele odkryje, że jego rodzina i całe otoczenie nie są takie jakimi się wydawały jego życie zmieni się na zawsze. To będzie prawdziwa przygoda. Poznajcie nowego superbohatera.


Bilety w cenie 5 zł można nabyć w kasie kina Klaps lub za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.


Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej


Zapraszamy!

 
Czytań: 354prDodano: 14:32, 09.07.2018r.

O Limanowskim Domu Kultury