yt
ofpt
ofpt
bip
banner

Zapraszamy do kina Klaps - ul. Łososińska 23!

banner

"Tolkien" od 14 czerwca w kinie Klaps!

banner

"Godzilla II: Król potworów" od 14 czerwca w kinie Klaps!

banner

"Pokémon: Detektyw Pikachu" od 14 czerwca w kinie Klaps!

banner

"Rocketman" od 21 czerwca w kinie Klaps!

banner

"John Wick 3" od 21 czerwca w kinie Klaps!

banner

"Panda i Banda" od 21 czerwca w kinie Klaps!

Premiera w Kinie Klaps - "Underdog" na ekranie od 11 stycznia!

Premiera w Kinie Klaps - "Underdog" na ekranie od 11 stycznia!
Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia najnowszego filmu polskiej produkcji, opowiadającym o trudach i przeciwnościach świata sportu MMA, w którym główni bohaterowie zawalczą o swój los. Premiera filmu „Underdog” od 11 stycznia na ekranach polskich kin także Kina Klaps.

"Underdog" Macieja Kawulskiego to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA Borysa "Kosy" Kosińskiego. Po bolesnej przegranej ze swoim najgroźniejszym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) bohater traci wszystko. Tylko dzięki gigantycznemu wysiłkowi i poświęceniu będzie miał szansę powrócić do grona najlepszych.

W "Underdoga" wcielił się naczelny twardziel polskiego kina, czyli Eryk Lubos. Aktor sam przez wiele lat trenował boks (swoje doświadczenie wykorzystał również w filmie "Moja krew" Marcina Wrony), co bardzo pomogło mu w wielomiesięcznych przygotowaniach do roli.

Oprócz Eryka Lubosa, Mameda Khalidova i Aleksandry Popławskiej w "Underdogu" zobaczymy również Janusza Chabiora, Emmę Giegżno, Tomasza Włosoka, Jarosława Boberka i Mariusza Drężka.

„Underdog” to opowieść o słabościach i sile człowieka, zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, o walce z przeciwnościami losu i podniesieniu po upadku, poświęceniu, rodzinie i przyjaźni.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!
Czytań: 153prDodano: 10:47, 08.01.2019r.

Galeria zdjęć

O Limanowskim Domu Kultury