yt
ofpt
ofpt
bip
Zapraszamy do kina Klaps - ul. Łososińska 23!

Zapraszamy do kina Klaps - ul. Łososińska 23!

"Diablo. Wyścig o wszystko" od 1 lutego w Kinie Klaps!

"Diablo. Wyścig o wszystko" od 1 lutego w Kinie Klaps!
Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia najnowszej widowiskowej produkcji pełnej adrenaliny i ryku silników, opowiadającej gangsterskim świecie nielegalnych wyścigów samochodowych. „Diablo. Wyścig o wszystko” od 1 lutego na ekranie kina Klaps.

Diablo. Wyścig o wszystko" to polski film akcji z 2019 roku wyreżyserowany przez Michała Otłowskiego ze scenariuszem napisanym wspólnie z Danielem Markowiczem. W rolach głównych wystąpili Tomasz Włosok, Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Rafał Mohr i Karolina Szymczak.

Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł „Diablo” i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

Film "Diablo. Wyścig o wszystko" to propozycja przede wszystkim dla fanów motoryzacji, w tym pięknych samochodów.


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!
Czytań: 315prDodano: 09:35, 29.01.2019r.

Galeria zdjęć

O Limanowskim Domu Kultury