bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Kalendarium

"Babski przekręt"

17 grudnia, o godz. 18.00 zapraszamy na komedię kryminalną w doborowej, damskiej obsadzie. Wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury, przy ul. Czecha 4 w Limanowej.

"Babski przekręt" to niesamowita historia czterech nietuzinkowych kobiet, które otrzymują zlecenie, by ukraść słynny obraz Mona Lisy. Wszystkie są wściekłe i zdeterminowane, żeby dokonać kradzieży i  i odegrać się na ludziach, którzy je skrzywdzili. Czy im się to uda ? Czy znajdą wspólny język przy takiej różnicy charakterów? Czy otrzymają obiecane 100 milionów dolarów? I co zamierzają zrobić z tak niewyobrażalną i niedorzeczną sumą pieniędzy?

Bilety w cenie 80 zł, do nabycia w sprzedaży internetowej, na portalach: https://biletyna.pl/spektakl/Babski-przekret/Limanowa

Dodatkowe informacje, dostępne są pod numerem telefonu 694 024 832, oraz na: www.facebook.com/pegazbis -> https://www.facebook.com/pg/pegazbis/events/

Uwaga - wydarzenie odbędzie się z zachowaniem nakazanego rygoru sanitarnego - obowiązuje dezynfekcja rąk oraz maseczki, a publiczność może zajmować „co drugie” miejsce na widowni.

ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy