bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Kalendarium

Spektakl - "Cudowna terapia"

Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację.

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Obsada:
W roli Joanny Dorek: Edyta Jungowska
W roli Walentego Dorka: Dariusz Kordek
W roli Terapeuty: Artur Pontek

Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz
Scenografia i kostiumy: Dorota Kalitowicz
Choreografia: Krzysztof Hulboj i Janja Leser
Muzyka: Krzysztof Matysiak

ZAMIAST DO GABINETU ZAPRASZAMY DO TEATRU NA CUDOWNĄ TERAPIĘ!

Bilety w cenie 80,00 zł można nabyć online pod adresem: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/74414/Limanowa/Cudowna+Terapia/ lub pod adresem: https://biletyna.pl/event/view/id/241286

Organizator: Agencja Impresaryjno-Promocyjna "PEGAZ-BIS" Włodzimierz Pietruch, tel. 694 024 832

Biuro organizatora: tel. 18/442 02 40, 18/442 95 90

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy