bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Kalendarium

Kabaret Młodych Panów - "To jest chore"

"To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że ok. dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

 

Bilety w cenie 85,00 zł lub 75,00 zł zakupić można codziennie w kasie Kina Klaps w godzinach jej otwarcia. Płatność gotówką lub kartą płatniczą.
Przypominamy, że kasa Kina Klaps otwierana jest pół godziny przed pierwszym seansem a zamykana 15 minut po rozpoczęciu ostatniego seansu w danym dniu.

Bilety można nabyć online na stronie: https://biletyna.pl/event/view/id/209859 lub na stronie: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/69189/Limanowa/Kabaret+M%C5%82odych+Pan%C3%B3w/?utm_source=kb&utm_medium=imp

 

Występ organizowany przez: Kreator Sp. z o.o.

Uwaga - wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego - obowiązuje dezynfekcja rąk oraz maseczki!

 

Serdecznie zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy