bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Kalendarium

Wakacyjne teatrzyki dla dzieci - CZERWONY KAPTUREK

Kup Bilet

1 sierpnia o godz. 12:00 aktorzy teatru BLASZANY BĘBENEK przedstawią spektakl "Czerwony kapturek".

 

Spektakl „Czerwony kapturek” to luźna adaptacja baśni Charles’a Perraulta o tym samym tytule. Nasze przedstawienie opowiada o przygodach znanej na całym świecie dziewczynki w czerwonym kapturku. Aktorzy przeniosą Państwa do świata baśni, gdzie spotkacie nie tylko Czerwonego Kapturka i Złego Wilka, ale również: bardzo głodnego niedźwiadka, zagubioną pszczółkę, pana sowę, który zmaga się z wielkim problem i kilka innych, równie barwnych postaci. Serdecznie Państwa zapraszamy do obejrzenia przygód Czerwonego Kapturka, w zupełnie nowej odsłonie.

W spektaklu można usłyszeć trzy utwory zaśpiewane na żywo oraz zabawy z dziećmi takie jak wspólne szukanie miodu i segregacja jajek z Czerwonym Kapturkiem. Przedstawienie jest wesołe oraz zachęca najmłodszych do wspólnej zabawy.

Zastosowano cztery zmieniające się kurtyny.

W przedstawieniu bierze udział dwoje aktorów.

Czas trwania – 40 minut.

 

Teatr Blaszany Bębenek to grupa pasjonatów i profesjonalistów, mających wykształcenie oraz doświadczenie niezbędne do prowadzenia imprez dla dzieci. Różnorodny repertuar zawiera m.in. przedstawienia autorskie, spektakle teatralne, animacje, a wszystko okraszone muzyką i śpiewem na żywo. W ich przedstawieniach dzieci mogą brać czynny udział.

 

Bilety w cenie: 14 zł - bilet normalny oraz 12 zł - bilet ulgowy można nabyć w kasie kina Klaps lub online: https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/8662.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy