bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Kalendarium

Wakacyjne teatrzyki dla dzieci - NADCHODZI PIPI

Kup Bilet

8 sierpnia o godz. 12:00 aktorzy teatru TAK przedstawią spektakl "Nadchodzi Pipi".

 

Przygody rudowłosej Pipi, która zabiera dzieci w podróż do swojego świata. W nim wszystko może się zdarzyć, a marzenia się spełniają. Spektakl pełen słońca i pozytywnych wibracji. Motto Pipi głosi: „Aby żyć szczęśliwie myśl człowieku pozytywnie”. W każdym wieku i do końca wszyscy jesteśmy dziećmi, choć po trosze. Nie pozwólmy sobie o tym zapomnieć.
Scenariusz inspirowany tekstem Astrid Lindgren „Pippi wchodzi na pokład”.

 

Teatr TAK - od 2011 roku prężnie rozwijający się teatr dla dzieci bez sceny, co oznacza, że grają na scenach na terenie kraju i za granicą. Brak stacjonarnej sceny to błogosławieństwo i przekleństwo jednocześnie. Przekleństwo, ponieważ są wrzucani do jednego worka z tzw. teatrzykami, a to co robią znacznie różni się od działań typowych teatrzyków, o czym przekonujecie się zaraz po ich pierwszym spektaklu. Błogosławieństwo, ponieważ dzięki brakowi sceny ich kreatywność jest nieograniczona. Stale szukają nowych rozwiązań, aby podczas spotkania z nimi dzieci nawet w najdalszych zakątkach Polski miały dostęp do sztuki i atrakcji na wysokim poziomie. Logistyczne centrum teatru znajduje się w najlepiej na świecie ulokowanym mieście - Radomiu. Tutaj powstają pomysły, odbywają się próby do spektakli, a każdy spektakl to żywioł, z którym bez zabawy nie ma zabawy.

 

 

Bilety w cenie: 18 zł - bilet normalny oraz 16 zł - bilet ulgowy można nabyć w kasie kina Klaps lub online: https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/8663.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy