bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Kalendarium

Walentynkowy wieczór w kinie Klaps

Filmowe Walentynki? Czemu nie. Oto nasza propozycja dla zakochanych na ten szczególnych wieczór.

17:00 - TAJEMNICE LASU - Film w zabawny i brawurowy sposób łączy klasyczne motywy znane z baśni braci Grimm, by w jednej opowieści spleść losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Wilka czy Roszpunki. W filmowej historii piekarz i jego żona, chcąc odmienić swój los, zgadzają się spełnić 4 życzenia wiedźmy. Aby tego dokonać muszą wejść do tajemniczego lasu… Wkrótce przekonają się, czy to o czym marzą, jest tym, czego naprawdę chcą.

ograniczenie wiekowe: od 8 lat


19:00 - LOVE, ROSIE - Rosie i Alex znają się od dzieciństwa. Gdy Alex wyjeżdża z Dublina na studia do Ameryki, ich wieloletnią przyjaźń czekają ciężkie chwile. Czy znajomość przetrwa lata rozłąki i tysiące kilometrów? Czy zaryzykują wszystko dla rodzącej się między nimi miłości?

ograniczenie wiekowe: od 15 lat
21:00 - DZIEŃ Z ŻYCIA BLONDYNKI - Meghan jest dziennikarką z Los Angeles, której marzeniem jest prowadzenie wiadomości w jednej z czołowych stacji telewizyjnych. Wszystko wywraca się do góry nogami, gdy rzuca ją narzeczony, a dziewczyna traci szansę na awans. Ale od czego są najlepsze przyjaciółki! Ubierają ją w prowokacyjną żółtą sukienkę i organizująą szalony wieczór na mieście. Atmosfera najmodniejszego nocnego klubu wszystkim poprawia nastrój i nawet urocza Meghan zaczyna zuchwale flirtować z przystojnym barmanem, Gordonem (James Marsden). To, co wydarzyło się następnego dnia, gdy Meghan obudziła się w mieszkaniu Gordona, w zupełnie nie znanej sobie dzielnicy LA, uruchomiło serię niefortunnych zdarzeń. I tak, w jeden dzień, porządna dziewczyna przeżyje kilka mało chwalebnych przygód.

                                  ograniczenie wiekowe: od 15 lat


Przed każdym seansem losowanie nagród.

Cena: 14 zł od osoby na każdy seans (do nabycia w kasie kina przed seansami).


Sponsorami nagród są:

- Limanowski Dom Kultury - Kino KLAPS

- Restauracja "Siwy Brzeg" - wieloletni partner i fundator nagród w różnych konkursach i imprezach

- Mydlarnia u Franciszka - sklep oferujący naturalne kosmetyki

- Herbaciarnia HERBIT - sklep z najwyższej jakości herbatami na wagę

- Gabinet Kosmetyczny Celiny Zelek

- Wypożyczalnia łyżew przy LDK

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy