yt
ofpt
ofpt
bip
Nasze aktualności

Nasze aktualności

42. Limanowska Słaza - kolejność prezentacji (wersja ostateczna)

42. Limanowska Słaza - kolejność prezentacji (wersja ostateczna)
Mamy przyjemność przedstawić kolejność wystąpień podczas 42. Festiwalu Folklorystycznego „Limanowska Słaza”. Na widzów czekać będzie 97 prezentacji w kategoriach: Zespół Regionalny, Instrumentalista, Śpiewak, Gawędziarz, Grupa Śpiewacza, Grupa Regionalna, Muzyka Ludowa, Mistrz i Uczeń.

W tegorocznej „Limanowskiej Słazie” wystąpi ok. 700 wykonawców z całego regionu Limanowszczyzny i nie tylko. Festiwal rozpocznie się 3 listopada o godz. 14:30 i potrwa do niedzieli, kiedy to o godz. 15:00 poznamy jego zwycięzców. Wszystkie koncerty odbędą się w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury.

WSTĘP NA WYDARZENIE WOLNY!

Poniżej znajduje się kolejność prezentacji:
 
CZWARTEK, 3 listopada 2016 r. ROZPOCZĘCIE godz. 14:30
LP NAZWA KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ GODZINA
1 Bernadetta Łabuz śpiew, 11 lat Mszana Dolna 14:35
2 Anna Łysek gawęda, 12 lat Mszana Dolna 14:40
3 Marlena Kasprzycka gawęda, 12 lat Przyszowa, gm. Łukowica 14:45
4 Wojciech Tabor fujarka, 11 lat Sadek, gm. Jodłownik 14:50
5 Anna Łysek śpiew, 12 lat Mszana Dolna 14:55
6 Kinga Pasionek śpiew, 12 lat Krasne Lasocice, gm. Jodłownik 15:00
7 PNIOKI zespół dziecięcy Sadek-Kostrza, gm. Jodłownik 15:05
8 Tadeusz Wielgus (poza konkursem) heligonka, dorosła Nowy Sącz 15:25
9 Dominik Matras skrzypce, dorosły Słopnice 15:30
10 Maria Kotara gawęda, dorosła Kostrza, gm. Jodłownik 15:35
11 MALI SŁOPNICZANIE zespół dziecięcy Słopnice 15:40
12 Witold Sewiło śpiew, 11 lat Sadek-Kostrza, gm. Jodłownik 16:00
13 Mariola Lorek śpiew, 17 lat Przyszowa, gm. Łukowica 16:05
14 DOLINA SŁOMKI zespół dziecięcy Stronie, gm. Łukowica 16:10

 
OFICJALNE ROZPOCZĘCIE 42. FESTIWALU LIMANOWSKA SŁAZA 16:30
15 Maria Franczak śpiew, dorosły Stara Wieś, gm. Limanowa 17:00
16 Mszanicanki grupa śpiewacza, dorosła Mszana Dolna 17:05
17 Maria Markiewicz gawęda, dorosła Porąbka, gm. Dobra 17:10
18 Krystyna Wilczyńska gawęda, dorosła Łukowica 17:15
19 Barbara Stożek piszczałka, dorosła Mszana Dolna 17:20
20 Maria Franczak gawęda, dorosła Stara Wieś, gm. Limanowa 17:25
21 Barbara Stożek śpiew, dorosły Mszana Dolna 17:30
22 Anna Kroczek śpiew, 10 lat Przyszowa, gm. Łukowica 17:35
23 Mali Szczyrzycanie muzyka młodzieżowa Pogorzany, gm. Jodłownik 17:40
24 OLSZOWIANIE zespół dzieci/młodzież Olszówka, gm. Mszana Dolna 17:50
25 Piotr Cuper skrzypce, 16 lat Szczyrzyc, gm. Jodłownik 18:10
26 Zofia Pazdan skrzypce, 15 lat Janowice, gm. Jodłownik 18:15
27 Olszowianki grupa śpiewacza, dziecięca Olszówka, gm. Mszana Dolna 18:20
28 SZCZYRZYCANIE zespół młodzieżowy Szczyrzyc, gm. Jodłownik 18:25

 
PRZERWA 19:00 - 20:00
 
19:00
29 Józef Tokarczyk heligonka, dorosła Mordarka, gm. Limanowa 20:00
30 Szczyrzycanie muzyka dorosła Szczyrzyc, gm. Jodłownik 20:05
31 Marianna Kościelniak śpiew, 10 lat Olszówka, gm. Mszana Dolna 20:15
32 KGW Olszówka grupa śpiewacza, dorosła Olszówka, gm. Mszana Dolna 20:20
33 Adrian Kościelniak gawęda, dorosła Olszówka, gm. Mszana Dolna 20:25
34 Spod Kicek grupa śpiewacza, młodzież Mordarka, gm. Limanowa 20:30
35 Olszowianie muzyka młodzieżowa Olszówka, gm. Mszana Dolna 20:35
36 Muzyka z Wilkowiska muzyka dorosła Wilkowisko, gm. Jodłownik 20:45
37 Bogusław Nawara śpiew, dorosły Olszówka, gm. Mszana Dolna 20:55
38 Wilkowicanie grupa śpiewacza, dorosła Wilkowisko, gm. Jodłownik 21:05

 
Zakończenie pierwszego dnia festiwalu OMÓWIENIA (sala kameralna) 21:10

PIĄTEK, 4 listopada 2016 r. ROZPOCZĘCIE godz. 15:00
LP NAZWA KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ GODZINA
1 Stanisława Oleksy śpiew, dorosły Męcina, gm. Limanowa 15:00
2 Zofia Michałek gawęda, dorosła Dobra 15:05
3 Karol Morajko akordeon guzikowy, 11 lat Przenosza, gm. Dobra 15:10
4 Urszula Woźniak śpiew, 13 lat Męcina, gm. Limanowa 15:15
5 Joanna Potaczek śpiew, 11 lat Łostówka, gm. Mszana Dolna 15:20
6 Jakub Jasiński śpiew, 13 lat Męcina, gm. Limanowa 15:25
7 Patrycja Dudzik skrzypce, 12 lat Łostówka, gm. Mszana Dolna 15:30
8 Dominika Rosiek gawęda, 14 lat Męcina, gm. Limanowa 15:35
9 Małe Łostowianki grupa śpiewacza, dziecięca Łostówka, gm. Mszana Dolna 15:40
10 Limanowianie muzyka młodzieżowa Limanowa 15:45
11 Mali Męcinianie grupa śpiewacza, młodzież Męcina, gm. Limanowa 15:55
12 Limanowianie grupa śpiewacza, młodzież Limanowa 16:00
13 Bronisław Kaczor i Marcin Kaczor, Konrad Kowalczyk mistrz i uczeń Poręba Wielka, gm. Niedźwiedź 16:05
14 Iwona Cichoń skrzypce, dorosła Łukowica 16:15
15 Anna Kaciczak-Domagała śpiew, dorosła Poręba Wielka, gm. Niedźwiedź 16:20
16 Katarzyna Jędrzejek skrzypce, 12 lat Młynne, gm. Limanowa 16:25
17 Bronisław Kaczor skrzypce, dorosły Poręba Wielka, gm. Niedźwiedź 16:30
18 Anna Gajewska śpiew, dorosła Mszana Dolna 16:35

 
PRZERWA 16:40 - 18:00
 

 

 
OMÓWIENIA Sala kameralna 17:00 - 18:00
 
19 Gorce grupa śpiewacza, dorosła Kamienica 18:00
20 Kijom Worci grupa regionalna Pisarzowa, gm. Limanowa 18:05
21 GORCE zespół dorosły Kamienica 18:25
22 Kijom Worci grupa śpiewacza, dorosła Pisarzowa, gm. Limanowa 18:55
23 JURKOWIANIE zespół dorosły Jurków, gm. Dobra 19:00
24 Ze Stronia grupa śpiewacza Stronie, gm. Łukowica 19:30
25 Muzyka Jakuba Rusieckiego muzyka dorosła gm. Niedźwiedź 19:35

 
PRZERWA 19:45 - 20:15
 

 
26 PRZYSZOWIANIE zespół dorosły Przyszowa, gm. Łukowica 20:15
27 Słopnicki Zbyrcok grupa śpiewacza Słopnice 20:45
28 WILKOWICANIE zespół dorosły Wilkowisko, gm. Jodłownik 20:50
29 Słopnicki Zbyrcok muzyka dorosła Słopnice 21:20
30 ŚWARNI ŁOJCE zespół dorosły Sadek-Kostrza, gm. Jodłownik 21:30
31 Limanowianie muzyka dorosła Limanowa 22:00
32 SŁOPNICKI ZBYRCOK zespół dorosły Słopnice 22:10

 
Zakończenie drugiego dnia festiwalu
 
22:40

SOBOTA, 5 listopada 2016 r. ROZPOCZĘCIE godz. 15:00
LP NAZWA KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ GODZINA
1 Rafał Kapera mistrz i uczeń Krasne Lasocice, gm. Jodłownik 15:00
2 Karol Adamczyk skrzypce, 17 lat Poręba Wielka, gm. Niedźwiedź 15:05
3 MALI WILKOWICANIE zespół dziecięcy Wilkowisko, gm. Jodłownik 15:10
4 Hubert Adamczyk skrzypce, 11 lat Poręba Wielka, gm. Niedźwiedź 15:30
5 Paweł Smaciarz skrzypce, 12 lat Niedźwiedź 15:35
6 Karolina Podgórni gawęda, 12 lat Kamienica 15:40
7 Smycki muzyka dziecięca Kamienica 15:45
8 Kacper Dudzik fujarka, okaryna, 12 lat Kamienica 15:55
9 Andrzej Ciężadlik gawęda, dorosła Mszana Dolna 16:00
10 Monika Cepielik gawęda, 14 lat Zasadne, gm. Kamienica 16:05
11 Kasinianie-Zagórzanie grupa śpiewacza, dorosła Mszana Dolna 16:10
12 Patryk Grzędziak gawęda, dorosły Mszana Górna, gm. Mszana Dolna 16:15
13 Kapela Kasinianie-Zagórzanie muzyka dorosła Kasina Wielka, gm. Mszana Dolna 16:20
14 Grupa śpiewacza z Przyszowej grupa śpiewacza dorosła Przyszowa, gm. Łukowica 16:30
15 KGW Laskowa grupa regionalna Laskowa 16:40

 
PRZERWA 17:00 - 17:30
 

 
16 Aleksandra Boruta gawęda, 11 lat Słopnice 17:30
17 Paulina Wąsowicz i Aleksandra Śliwa mistrz i uczeń Słopnice 17:35
18 DOLINA MSZANKI zespół dorosły Mszana Górna, gm. Mszana Dolna 17:40
19 Marian Janik gawęda, dorosły Słopnice 18:10
20 Dolina Mszanki muzyka, młodzież Mszana Górna, gm. Mszana Dolna 18:15
21 Kapela z Krasnych Lasocic muzyka młodzieżowa Krasne Lasocice, gm. Jodłownik 18:25
22 Krzysztof Tobiasz skrzypce, dorosły Mszana Górna, gm. Mszana Dolna 18:35
23 Mieczysław Biel i Tomasz Kucharczyk mistrz i uczeń Janowice/Słupia, gm. Jodłownik 18:40
24 Paweł Juszczak śpiew, dorosły Kisielówka, gm. Limanowa 18:45
25 SŁOPNICZANIE zespół dorosły Słopnice 18:50
26 Stanisław Ptaszek gawęda dorosła Pasierbiec, gm. Limanowa 19:20
20:00 Występ Zespołu Regionalnego GROJCOWIANIE


Gospodarzem Festiwalu jest Burmistrz Miasta Limanowa. Organizatorem „Limanowskiej Słazy” jest Limanowski Dom Kultury oraz Małopolskie Centrum Kultury „Sokół”. Festiwal uzyskał również patronat Jacka Krupy Marszałka Województwa Małopolskiego, a wspierają go niezmiennie wójtowie gmin powiatu limanowskiego.

ZAPRASZAMY!
Czytań: 1959prDodano: 15:42, 02.11.2016r.

O Limanowskim Domu Kultury