yt
ofpt
ofpt
bip
Nasze aktualności

Nasze aktualności

„Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” od 23 grudnia w kinie Klaps!

„Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” od 23 grudnia w kinie Klaps!
Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkich wielbicieli serii Gwiezdnych wojen oraz każdego kto ma ochotę przenieść się w świat niezwykłych przygód, pełnych barwnych bohaterów i historii, do obejrzenia kolejnego filmu ze studia Lucasfilm. „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” od 23 grudnia w kinie Klaps!
 
Film opowiada o wojownikach Sojuszu Rebeliantów, którzy po utworzeniu Imperium Galaktycznego wyruszają na desperacką misję wykradzenia planów Gwiazdy Śmierci, zanim zostanie ona wykorzystana przez zwolenników Imperatora Palpatine’a.
 
„Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” to pierwszy z serii spin-offów Gwiezdnych. Akcja filmu, opowiadającego historię buntowników próbujących wykraść plany Gwiazdy Śmierci, będzie rozgrywać się przed wydarzeniami ukazanymi w produkcji „Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja”. Na ekranie zobaczymy m.in. Felicity Jones, Foresta Whitakera i Madsa Mikkelsena.
 
Recenzje są zgodne. To powrót do klasyki sprzed 40 lat, podczas którego zarówno fani starej serii, jaki i zwerbowani do tego grona dopiero niedawno, przeżyją wiele niesamowitych wrażeń, które wiążą się tylko i wyłącznie z Gwiezdnymi wojnami.
 
ZAPRASZAMY!
 

 
Czytań: 815prDodano: 09:15, 20.12.2016r.

O Limanowskim Domu Kultury