yt
ofpt
ofpt
bip
Nasze aktualności

Nasze aktualności

Rusza sprzedaż online biletów do kina Klaps!

Rusza sprzedaż online biletów do kina Klaps!
27 grudnia ruszyła sprzedaż online biletów do kina Klaps. Nowy program sprzedaży i rezerwacji biletów został zakupiony przez Limanowski Dom Kultury dzięki środkom własnym i pozyskanym przez Limanowski Dom Kultury w ramach programów operacyjnych Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej - nazwa programu: Rozwój kin - Modernizacja kin.

Dostawcą i właścicielem nowego systemu sprzedaży i rezerwacji biletów jest firma visualnet.pl z siedzibą w Zabrzu. System zakłada sprzedaż nie tylko w kasie kina, ale również sprzedaż online. Widzowie za pośrednictwem strony internetowej Limanowskiego Domu Kultury (www.ldk.limanowa.pl) będą mogli zaopatrzyć się w bilety na odpowiedni seans. Bilety te otrzymają drogą mailową w formie biletów elektronicznych, które następnie będą musieli okazać przed wejściem do sali kinowej. Wszelkie zasady dotyczące sprzedaży i rezerwacji online znajdują się w „Regulaminie zakupu i rezerwacji biletów poprzez stronę internetową” (https://www.ldk.limanowa.pl/files/cke/Regulaminzakupuirezerwacjibiletwpoprzezstroninternetow.pdf).

Mamy nadzieję, że dzięki wdrożeniu nowego programu usprawni się sprzedaż biletów na seanse filmowe i inne wydarzenia organizowane w LDK, a co za tym idzie oferta kulturalna będzie bardziej dostępna.

Gorąco zachęcamy do korzystania z nowych możliwości jakie niesie ze sobą internetowa sprzedaż biletów.
Czytań: 1886prDodano: 14:24, 28.12.2016r.

O Limanowskim Domu Kultury