yt
ofpt
ofpt
bip
Nasze aktualności

Nasze aktualności

Powitaliśmy 2017 rok!

Powitaliśmy 2017 rok!
W ubiegłą sobotę wspólnie z Burmistrzem i Radą Miasta Limanowa powitaliśmy 2017 rok. W zabawie sylwestrowej, której organizatorem był Limanowski Dom Kultury wzięły udział dziesiątki Limanowian.


Od godz. 22:30 wszystkich zgromadzonych w podgrzewanym namiocie ustawionym na placu przed LDK, do zabawy zagrzewali DJ Angel oraz nowosądecki zespół No Brothers. Każdy, kto zechciał spędzić Sylwestra razem z nami, mógł liczyć także na ciepły, darmowy posiłek, przygotowany specjalnie na tą okazję.


Przy dźwiękach muzyki biesiadnej, dyskotekowej i rockowej zabawa trwała do godz. 23:50. Wówczas na scenie pojawił się gospodarz wydarzenia Burmistrz Miasta Władysław Bieda, który razem z Przewodniczącą Rady Miasta Limanowa, Jolantą Juszkiewicz, złożył wszystkim zebranym i całej Limanowej życzenia noworoczne. Potem było wspólne odliczanie i tradycyjny już pokaz sztucznych ogni nad miastem.


Zabawa pod Limanowskim Domem Kultury trwała do godz. 1:00. Zespół No Brothers z charyzmatyczną wokalistką na czele skutecznie rozgrzewał publiczność swoją muzyką, nawiązał z nią świetny kontakt – koncert kończył się zatem kilka razy. Na zakończenie DJ Angel przygotował wiązankę największych hitów muzyki biesiadnej, które są znane i lubiane i których nie może zabraknąć na żadnej zabawie.


Warto podkreślić, że Sylwester pod Limanowskim Domem Kultury był jedyną taką imprezą w okolicy. Jak słusznie zauważył prowadzący wydarzenie, Limanowa zawsze umiała się bawić. I niech tak będzie również i w tym nowym, 2017 roku.

 
Czytań: 1042prDodano: 10:42, 02.01.2017r.

O Limanowskim Domu Kultury