yt
ofpt
ofpt
bip
Nasze aktualności

Nasze aktualności

"Liga sprawiedliwości" od 1 grudnia w kinie Klaps!

"Liga sprawiedliwości" od 1 grudnia w kinie Klaps!
Kino Klaps, znajdujące się obecnie przy ul. Łososińsiej 23 w Limanowej zapraszado obejrzenia najnowszej produkcji z uniwersum DC. W filmie swoje siły w walce ze złem połączy czołówka superbohaterów: Superman, Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg i The Flash. "Liga sprawiedliwości" od 1 grudnia w kinie Klaps!
 

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd: Bena Afflecka, Gal Gadot, Amy Adams, Jeremy'ego Ironsa i wielu innych.

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.
Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej
 

Zapraszamy! 
Czytań: 523prDodano: 10:03, 29.11.2017r.

O Limanowskim Domu Kultury