yt
ofpt
ofpt
bip
Nasze aktualności

Nasze aktualności

Zapraszamy na Limanowski 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zapraszamy na Limanowski 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w Limanowskim 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbierane są fundusze wspierające leczenie noworodków.

14 stycznia od godziny 16:00 na sali w budynku remizy OSP przy ul. Łososińskiej 23 odbędzie się część artystyczna 26. Finału WOŚP w Limanowej. W programie nie zabraknie wystepów dzieci i młodzieży, a także zaproszonych artystów. Na scenie wystąpią między innymi :

  • działająca w Limanowskim Domu Kultury Limanowska Orkiestra Kameralna pod kierownictwem Sebastiana Szymańskiego, która swoim występem również muzycznie zaprosi nas na swój kolejny koncert, który odbędzie się 21 stycznia w Bazylice, w Limanowej (szczegóły w informacji na stronie www.ldk.limanowa.pl)

  • dzieci z Prywatnej Szkoły Muzycznej "Teraz My" w kolędowym repertuarze oraz dzieci z Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 4 w Limanowej, które nie tylko dla nas zaśpiewają ale również zatańczą

  • wielokrotnie nagradzany podczas Limanowskiego Talent Show i znany dobrze limanowskiej publiczności beat boxer Bartłomiej Chrustek

  • solistka Joanna Leśniak w coverowym repertuarze

  • akustyczne trio w składzie Julia Lachiewicz, Adam Nawara i Grzegorz Hałuszczak, które zdecydowanie przypadnie do gustu fanom starego, dobrego rocka. Nie zabraknie coverów zespołów takich jak Guns'n'Roses, AC/DC, Kiss czy Lady Pank, a także autorskich utworów w rockowym klimacie.

Na scenie nie zabraknie licytacji upominków, gadżetów i rzeczy przekazanych przez Fundację WOŚP oraz darczyńców. Podczas tegorocznego finału wspiera nas OSP z Łososiny Górnej oraz Centrum Szkoleń Ratowniczych Piotra Wyrwy z Limanowej – dzięki nim najmłodsi będą mieli okazję wcielić się w rolę strażaka, ratownika medycznego, a druhowie OSP i ekipa CSR z przyjemnością przybliży najmłodszym swoją pracę.

Oczywiście przez cały dzień na terenie Limanowej będa kwestować wolontariusze, którzy w tym roku liczą na Państwa wsparcie na rzecz wyrównania szans w leczeniu noworodków.

 

Zachęcamy do aktywnego udziału w wydarzeniu i kweście !

 

 

Czytań: 398prDodano: 10:15, 05.01.2018r.

O Limanowskim Domu Kultury