yt
ofpt
ofpt
bip
Nasze aktualności

Nasze aktualności

Radosne spotkanie z Mikołajem

Radosne spotkanie z Mikołajem
Radosne spotkanie z Mikołajem.

W minioną niedzielę, 9 grudnia w sali kinowej znajdującej się w budynku przy ul. Łososińskiej 23 w Limanowej, miało miejsce coroczne spotkanie ze Świętym Mikołajem, połączone ze spektaklem dla dzieci oraz projekcją filmu dla młodzieży.

Od godziny 13:00 dzieci mogły uczestniczyć w dwóch spektaklach teatralnych w wykonaniu Teatru Nowy Nowy Sącz. Na scenie pojawił się Święty Mikołaj, jego przyjaciel Milusiński Elf oraz tytułowy Jaś, który w tym roku postanowił poprosić białowłosego Pana z Laponii o spełnienie najskrytszego marzenia.

Po spektaklach w kinie rozbrzmiały charakterystyczne dzwoneczki i dzieci już wiedziały, że czeka na nich gość specjalny tego dnia – Mikołaj. Aż do godz. 16:00 miał on ręce pełne pracy. Mieszkańcy Limanowej oraz okolic tłumnie przybyli, aby spotkać Mikołaja oraz wykonać sobie pamiątkowe zdjęcia. Wszyscy, którzy odwiedzili Limanowski Dom Kultury, otrzymali słodkie upominki.

O godz. 17:00 młodzież miała okazję obejrzeć przedświąteczną projekcję filmu „Mikołaj w każdym z nas”, opowiadający o pięknie rodzinnych Świąt oraz dzieleniem się radością z ważnymi dla Nas osobami.

Mamy nadzieję, że wizyta Mikołaja w limanowskim kinie Klaps przyniosła dzieciom dużo radości, a co do Mikołaja, to oczywiście liczymy, że za rok znowu do nas zawita!

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia pod linkiem: https://www.ldk.limanowa.pl/gmw/272/spotkanie-z-mikolajem
Czytań: 437prDodano: 12:59, 11.12.2018r.

O Limanowskim Domu Kultury