yt
ofpt
ofpt
bip
Nasze aktualności

Nasze aktualności

"Sekretny świat kotów" od 18 stycznia w Kinie Klaps!

"Sekretny świat kotów" od 18 stycznia w Kinie Klaps!
Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia najnowszej animowanej komedii dla całej rodziny, w której główną rolę odgrywają koty. Jeśli sądzicie, że wiecie wszystko o swoich kotach, to jest film dla Was. Film „Sekretny świat kotów” od 18 stycznia na ekranie kina Klaps.

Życie młodego kota Oskara to istna sielanka. Mieszka z tatą u dobrej pani, gdzie niczego im nie brakuje. Pani zaś jest przekonana, że lepiej ułożonych i grzeczniejszych kotów ze świecą szukać. Ale wkrótce odkryje, że nie do końca ma rację! Oskar to niespokojny duch, który od dziecka marzy o wielkiej przygodzie. Gdy usłyszy opowieść o mitycznej kociej krainie - Miaukocji, postanowi wbrew rodzicielskim zakazom wyruszyć w drogę. Wielki świat okazuje się bardziej skomplikowany iniebezpieczny niż mały kotek sobie wyobrażał. Na szczęście z pomocą Oskarowi rusza tata, który musi porzucić kanapowy tryb życia i przypomnieć sobie jak to było być młodym dachowcem. W pełnej przygód wędrówce towarzyszy mu postrzelona papuga o złotym sercu. Wkrótce mały Oskar odkryje to, o czym marzą wszystkie koty, ale czy będzie to Miaukocja… to się dopiero okaże.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!
Czytań: 455prDodano: 08:58, 15.01.2019r.

Galeria zdjęć

O Limanowskim Domu Kultury