yt
ofpt
ofpt
bip
Nasze aktualności

Nasze aktualności

Dziecięca Triada Artystyczna 2019 - II etap za nami

Dziecięca Triada Artystyczna 2019 - II etap za nami
W dniu wczorajszym, tj. 9 kwietnia br. zakończył się II etap tegorocznej edycji Dziecięcej Triady Artystycznej pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa, organizowanej od wielu lat przez Limanowski Dom Kultury.
Od godz. 10:00 w tymczasowej sali kinowo-widowiskowej przy ul. Łososińskiej 23 odbywały się przesłuchania uczestników Spotkań Śpiewających Dzieci.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnym etapie konkursu tj. w Prezentacjach Artystycznych, które odbędą się już 7 maja br. (wtorek) również w sali kinowo-widowiskowej przy ul. Łososińskiej 23 od godz. 10:00.

Poniżej publikujemy protokół wczorajszego etapu, a galerię zdjęć można zobaczyć TUTAJ.


 
PROTOKÓŁ
SPOTKAŃ ŚPIEWAJĄCYCH DZIECI,
które odbyły się w Limanowskim Domu Kultury dnia 9 kwietnia 2019 r.
DZIECIĘCA TRIADA ARTYSTYCZNA 2019
pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa

Komisja w Składzie:
- Marek Michalik – kierownik artystyczny Orkiestry Dętej „Echo Podhala”, organista, dyrygent Chóru Mieszanego CANTICUM IUBILAEUM,
- Anna Król – nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Limanowej,
- Teresa Staśko – nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Limanowej,

po wysłuchaniu 46 punktów programowych w czterech kategoriach wiekowych, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W KATEGORII I – przedszkole, klasa „0”
Soliści
I miejsce ex aequo otrzymują: Maja Lachor z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej, Anna Bujak z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej oraz Jakub Wrona z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Chatka Małego Skrzatka” w Limanowej.
II miejsce ex aequo otrzymują: Anna Zimniewska z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Limanowej, Paweł Wiewiórski z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Limanowej oraz Maria Kordeczka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.
III miejsce ex aequo otrzymują: Marcelina Dominik z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Limanowej, Dorota Ryś z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Limanowej oraz Witold Sułkowski ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.
Wyróżnienie otrzymują: Oliwia Król z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Limanowej oraz Monika Ociepka z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Limanowej.
Zespoły
I miejsce ex aequo otrzymują: zespół „Kosmici” z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej oraz zespół „Promyczki” z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Limanowej.
II miejsce ex aequo otrzymują: zespół „Żabki i Bociany” z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej oraz zespół „Przyjaciółki” z Przedszkola „Słoneczko” (ul. Reymonta 1) w Limanowej.
III miejsce otrzymuje zespół „Promyczki” z Niepublicznego Przedszkola im. bp. Piotra Bednarczyka w Limanowej
Wyróżnienie otrzymują: zespół „Juniorzy z Jordana” z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Limanowej, oraz zespół „Tęczowe Przedszkolaki” z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Limanowej.

W KATEGORII II – I-III klasa szkoły podstawowej
Soliści
I miejsce otrzymuje Laura Lis ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej
II miejsce ex aequo otrzymują: Jolanta Ryś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Limanowej, Hanna Golonka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej oraz Alicja Tokarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.
III miejsce ex aequo otrzymują: Wiktoria Katarzyna Wrona z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Limanowej oraz Sandra Wilczek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
Zespoły
I miejsce otrzymuje zespół „Super Piątka” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
II miejsce ex aequo otrzymują: „Zespół Wokalny” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 oraz duet „Oliwia Jonik i Oliwia Wojtas” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.
III miejsce ex aequo otrzymują: duet „Przyjaciółki” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Limanowej oraz duet „Kinia i Zosia” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.
Wyróżnienie otrzymuje zespół „Przyjaciółki” ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.

W KATEGORII III – IV-VI klasa szkoły podstawowej
Soliści
I miejsce otrzymuje Katarzyna Sułkowska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.
II miejsce ex aequo otrzymują: Emilia Ryś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Limanowej oraz Zuzanna Krzywdzińska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.
III miejsce ex aequo otrzymują: Joanna Gołuszka Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej oraz Izabela Michalik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
Zespoły
I miejsce otrzymuje zespół „Nutki” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje duet „Aleksandra Zimniewska i Milena Jurek” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
III miejsce otrzymuje duet „Zakochane w muzyce” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.

W KATEGORII IV – VII i VIII klasa szkoły podstawowej oraz III klasa gimnazjum
Soliści
I miejsce otrzymuje Julia Bujak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje Weronika Guzik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
Zespoły
I miejsce ex aequo otrzymują: duet „Kasia i Kacper” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej oraz „Zespół Profeel” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
II miejsca nie przyznano.
III miejsce otrzymuje duet „Zofia Hebda i Mateusz Potoniec” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Limanowej. Duet otrzymuje wyróżnienie za wspaniałą grę aktorską.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki, a także słodki poczęstunek, ufundowane przez Limanowski Dom Kultury. Za uzyskanie pierwszych miejsc oraz wyróżnień laureaci otrzymali nagrody i dyplomy.

Na tym protokół zakończono i podpisano.
Czytań: 170prDodano: 08:49, 10.04.2019r.

O Limanowskim Domu Kultury