yt
ofpt
ofpt
bip
Nasze aktualności

Nasze aktualności

"Mam talent dla Jezusa" - zmiana terminu ogłoszenia wyników konkursu

"Mam talent dla Jezusa" - zmiana terminu ogłoszenia wyników konkursu
Limanowski Dom Kultury informuje, że z uwagi na panującą sytuację epidemiczną, zmianie ulega termin ogłoszenia wyników w konkursie "Mam talent dla Jezusa" zorganizowanym z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, we współpracy z Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej oraz Stowarzyszeniem Kulturalno-Oświatowym Ziemia Limanowska. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej do dnia 13 listopada.


Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 100 prac. Cieszy nas, że mimo utrudnień związanych z epidemią koronawirusa, konkurs cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Niestety, z powodu obowiązującej w naszym powiecie strefy czerwonej i związanych z tym obostrzeń, musimy przenieść zaplanowane na 16 października ogłoszenie wyników i wręczenie nagród na inny termin.

Wyniki w konkursie zostaną ogłoszone najpóźniej do dnia 13 listopada za pośrednictwem kanałów informacyjnych organizatorów konkursu - niezwłocznie po obradach jury, które również ze względu na obecną sytuację nie są możliwe do odbycia w najbliższym czasie.

O terminie, miejscu i sposobie wręczenia nagród poinformujemy w momencie ogłoszenia wyników.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich pracę i chęć udziału w konkursie, a przede wszystkim za cierpliwość i wyrozumiałość dla obecnie panującej sytuacji.


Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Ziemia Limanowska, Limanowski Dom Kultury oraz Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej.

Patronat Honorowy nad Konkursem objął Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak.
Czytań: 68prDodano: 08:21, 13.10.2020r.

O Limanowskim Domu Kultury