yt
ofpt
ofpt
bip
Nasze aktualności

Nasze aktualności

40. Limanowska Słaza - kolejność występów podczas części konkursowej

40. Limanowska Słaza - kolejność występów podczas części konkursowej









CZWARTEK, 6 listopada 2014 r. ROZPOCZĘCIE godz. 14:00
LP NAZWA KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ GODZINA
1 Dziewczęca gr. śpiewacza gr. śpiew. dzieci 8 lat SP Nr 2 w Przyszowej, gm. Łukowica 14:05
2 Katarzyna Jędrzejek śpiew, 11 lat Młynne, gm. L-wa 14:15
3 Urszula Łabuz gawęda, 13 lat Mszana Dolna 14:20
4 Anna Łysek śpiew, 10 lat Mszana Dolna 14:30
5 Marlena Kasprzycka gawęda, 10 lat Przyszowa, gm. Łukowica 14:35
6 Magdalena Opiela śpiew, 9 lat Przyszowa, gm. Łukowica 14:40
7 Dorota Jędrzejek skrzypce, dorosła Limanowa 14:45
8 Mariola Lorek śpiew, 15 lat Przyszowa, gm. Łukowica 14:50
9 DOLINA SŁOMKI muzyka dorosła Stronie gm. Łukowica 14:50
10 Urszula Łabuz śpiew, 13 lat Mszana Dolna 15:05
11 DOLINA SŁOMKI zespół dziecięcy Stronie gm. Łukowica 15:10
12 Małgorzata Ciężak śpiew, 13 lat Mszana Dolna 15:30
13 Sławomir Bryniak i Piotr Pałka mistrz i uczeń Łososina/Młynne 15:35
14 Anna Franczyk gawęda, 13 lat Zasadne gm. Kamienica 15:40
15 Barbara Stożek śpiew, dorosła Mszana Dolna 15:50
16 Monika Cepielik gawęda, 12 lat Zasadne gm. Kamienica 15:55
17 PASIERBIOCKI zespół dziecięcy Pasierbiec, gm. Limanowa 16:05

 
OFICJALNE ROZPOCZĘCIE 40. LIMANOWSKIEJ SŁAZY 16:30
18 PNIOKI zespół dziecięcy Sadek-Kostrza, gm. Jodłownik 17:00
19 Barbara Stożek piszczałka, dorosła Mszana Dolna 17:20
20 Maria Franczak śpiew, dorosła Stara Wieś gm. Limanowa 17:25
21 Mszanicanki gr. śpiewacza dorosła Mszana Dolna 17:30
22 Zofia Michałek gawęda, dorosła Dobra 17:40
23 Gr. Śpiewacza ze St. Wsi gr. śpiewacza dorosła Stara Wieś gm. Limanowa 17:50
24 Karolina Kraus śpiew, 10 lat Olszówka, gm. Mszana D. 18:00
25 OLSZOWIANIE muzyka dorosła Olszówka, gm. Mszana D. 18:05
26 Urszula Woźniak śpiew, 11 lat Męcina, gm. Limanowa 18:15
27 Hubert Adamczyk skrzypce, 9 lat Niedźwiedź 18:20
28 Jakub Jasiński śpiew, 11 lat Męcina, gm. Limanowa 18:25
29 Paweł Smaciarz skrzypce, 10 lat Niedźwiedź 18:30
30 MĘCINIANIE gr. śpiew, młodzież Męcina, gm. Limanowa 18:35
31 Maria Adamczyk skrzypce, 13 lat Niedźwiedź 18:45
32 Piotr Kurczab gawęda, 8 lat Męcina, gm. Limanowa 18:50
33 Karol Adamczyk skrzypce, 15 lat Niedźwiedź 18:55
34 Bronisław Kaczor skrzypce, dorosły Poręba W., gm. Niedźwiedź 19:00
35 Stanisław Kurek gawęda, dorosły Konina, gm. Niedźwiedź 19:05
36 Porymbianie muzyka dorosła Poręba W., gm. Niedźwiedź 19:15

 
Zakończenie pierwszego dnia festiwalu
 

 
OMÓWIENIA godz. 20:00, sala kameralna


 
PIĄTEK, 7 listopada 2014 r. ROZPOCZĘCIE godz. 15:00
LP NAZWA KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ GODZINA
1 SZCZYRZYCANIE muzyka, młodzież Szczyrzyc 15:05
2 Paweł Krupa instr. 11 lat Szczyrzyc 15:15
3 SZCZYRZYCANIE zespół dziec./młodzież Szczyrzyc 15:20
4 Anna Gajewska śpiew, dorosła Mszana Dolna 15:45
5 RABIANIE II muzyka dziecięca Raba Niżna, gm. Mszana D. 15:50
6 Zofia Pazdan Skrzypce, 13 lat Szczyrzyc 16:00
7 RABIANIE I muzyka młodzieżowa Raba Niżna, gm. Mszana D. 16:05
8 Maria Kowal gawęda, 14 lat Raba Niżna, gm. Mszana D. 16:15
9 RABIANIE zespół dzieci/młodzież Raba Niżna, gm. Mszana D. 16:25
10 T. Wielgus i J. Wojakowski mistrz i uczeń Sącz/Niedźwiedź 16:55

 
PRZERWA 17:00 - 17:30
 

 

 
GOŚĆ SEMINARIUM KASZUBSKA KAPELA LUDOWA „PURTKI”
 

 
OMÓWIENIA 17:30 - 18:30
 

 
11 Śwarni Ojce zespół dorosły Sadek-Kostrza, gm. Jodłownik 18:30
12 Józef Tokarczyk, Jerzy Hebda heligonka, dorośli Mordarka gm. L-wa 19:00
13 Mali Łostowianie muzyka, młodzież Łostówka, gm. Mszana D. 19:10
14 PRZYSZOWIANIE zespół dorosły Przyszowa, gm. Łukowica 19:20
15 SPOD KICEK muzyka dorosła Mordarka gm. L-wa 19:50
16 Słopnicki ZBYRCOK zespół dorosły Słopnice 20:00
17 Słopnicki ZBYRCOK gr. śpiewacza dorosła Słopnice 20:30
18 Słopnicki ZBYRCOK muzyka dorosła Słopnice 20:40
19 TO WEJ GODOJ gr. regionalna Kamienica 20:50
20 GORCE gr. śpiewacza Kamienica 21:10
21 GORCE muzyka dorosła Kamienica 21:20
22 GORCE zespół dorosły Kamienica 21:30
23 Kasinianie-Zagórzanie muzyka dorosła Kasina Wielka, gm. Mszana D. 22:00
24 Kasinianie-Zagórzanie zespół dorosły Kasina Wielka, gm. Mszana D. 22:10

 
Zakończenie drugiego dnia festiwalu
 
22:40

 

SOBOTA, 8 listopada 2014 r. ROZPOCZĘCIE godz. 15:00
LP NAZWA KATEGORIA MIEJSCOWOŚĆ GODZINA
1 KGW Podłopień gr. regionalna Podłopień, gm. Tymbark 15:05
2 Edward Mąka heligonka, dorosły Limanowa 15:20
3 Tobiasz Krzysztof skrzypce, dorosły Mszana Górna, gm. Mszana D. 15:25
4 ZNAD SMOLNIKA muzyka, dorosła Męcina, gm. Limanowa 15:35
5 Marian Janik gawęda, dorosły Słopnice 15:45
6 Zuzanna Jędrzejek śpiew, dorosła Limanowa 15:55
7 Rafał Kapera heligonka, dorosły Krasne Lasocice, gm. Jodłownik 16:00
8 SŁOPNICZANIE zespół dorosły Słopnice 16:05
9 Maria Markiewicz gawęda, dorosła Porąbka gm. Dobra 16:35
10 KGW Pisarzowa gr. regionalna Pisarzowa, gm. Limanowa 16:45
11 Iwona Gawlak śpiew, dorosła Mordarka, gm. Limanowa 17:05
12 LIMANOWIANIE muzyka dorosła Limanowa 17:10
13 Marek Duda, Ilona Duda mistrz i uczeń Szczawa gm. Kamienica 17:20
14 Maria Nawara śpiew, dorosła Olszówka, gm. Mszana D. 17:25
15 Kapela SPOD GORCÓW muzyka młodzież/dorośli Olszówka, gm. Mszana D. 17:35
16 Apolinary Salamon heligonka, dorosły Kłodne, gm. Limanowa 17:45
17 Kapela rodzinna Józefowskoch muzyka, dorosła Działa przy ZS PISAZRZOWIANIE 17:50
18 PISAZRZOWIANIE zespół dorosły Pisarzowa, gm. Limanowa 18:00
19 Stasnisław Ptaszek gawęda, dorosły Pasierbiec gm. Limanowa 18:30
20 JURKOWIANIE muzyka, dorosła Jurków, gm. Dobra 18:40
21 LIMANOWIANIE zespół dorosły Limanowa 18:50
22 KGW Olszówka gr. regionalna Olszówka, gm. Mszana D. 19:20
20:00 LIMAFOLK
Czytań: 3114prDodano: 12:15, 03.11.2014r.

O Limanowskim Domu Kultury