yt
ofpt
ofpt
bip
Nasze aktualności

Nasze aktualności

LIMAFOLK i 33. Ogólnopolskie Seminarium Folklorystyczne

LIMAFOLK i 33. Ogólnopolskie Seminarium Folklorystyczne
Podczas „Limanowskiej Słazy” odbywają się rokrocznie warsztaty dla instruktorów zespołów z całego kraju - Ogólnopolskie Seminarium Folklorystyczne.

Fachowcy folkloryści, choreografowie, kierownicy i dyrektorzy zespołów z całej Polski zjeżdżają do Limanowskiego Domu Kultury, by poszerzać swoją wiedzę, umiejętności wokalne, taneczne i sceniczne z zakresu omawianych regionów polski. Tegoroczne seminarium poświęcone jest regionowi orawskiemu, a organizatorzy z Małopolskiego Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu podkreślają, że zainteresowanie warsztatami jest bardzo duże jednak ilość miejsc ograniczona...

Uczestnicy seminarium od lat angażują się w kabaret pod nazwą LIMAFOLK. Temat zawsze jest okryty tajemnicą aż do samej prezentacji. Zawsze w sobotę po prezentacjach festiwalowych „Limanowskiej Słazy” publiczność wybucha salwami śmiechu oglądając prezentacje kabaretowe.

Każdemu kto jeszcze nie widział serdecznie polecamy, a kto miał okazję obejrzeć chociaż raz to komiczne i spontaniczne wydarzenie na pewno będzie chciał być z nami w sobotni wieczór 9 listopada.
Czytań: 1768prDodano: 17:00, 23.10.2013r.

O Limanowskim Domu Kultury