yt
ofpt
ofpt
bip
Nasze aktualności

Nasze aktualności

Burmistrz Miasta Limanowa zaprasza na przywitanie Nowego Roku pod LDK

Burmistrz Miasta Limanowa zaprasza na przywitanie Nowego Roku pod LDK
31 grudnia 2013 roku, na placu przy Limanowskim Domu Kultury, pożegnamy Stary, a przywitamy Nowy Rok 2014. Zagramy covery, szanty, kolędy i folk. A wszystko rusza już o godzinie 22:30.

31 grudnia 2013 roku, na placu przy Limanowskim Domu Kultury, pożegnamy Stary, a przywitamy Nowy Rok 2014. Zagramy covery, szanty, kolędy i folk. A wszystko rusza już o godzinie 22:30. Wśród występujących znajdą się Pianoband i Zośka C-Dur. Całość uświetni również występ grupy kolędniczej. Dla wszystkich będzie przygotowany darmowy i ciepły posiłek, a o północy odbędzie się pokaz sztucznych ogni wraz z życzeniami noworocznymi od Burmistrza miasta Limanowa.  

Pianoband i Zośka C-Dur to lokalne grupy muzyczne, które charakteryzuje pomysłowość  i talent. Pianoband, w skład którego wchodzi pięcioro muzyków, posiada bardzo bogaty repertuar, który opiera się głównie na muzyce tanecznej, jakże odpowiedniej na czas Sylwestra i karnawału. Jak sami podkreślają ich „najwyższym priorytetem jest trafić w gust gości i sprawić, żeby wszyscy się dobrze bawili”. Zośka C-Dur jest projektem jedynym w swoim rodzaju jeśli chodzi o południe Polski. Szanty, utwory zapożyczające z folku irlandzkiego oraz nostalgiczne ballady to ich repertuar.

Imprezę pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa, poprowadzi pan Marian Wójtowicz. Organizatorzy: Miasto Limanowa, Limanowski Dom Kultury.   

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy.
Czytań: 1479prDodano: 17:00, 09.12.2013r.

Galeria zdjęć

O Limanowskim Domu Kultury