yt
ofpt
ofpt
bip
Nasze aktualności

Nasze aktualności

Marian Wójtowicz - od 38 lat prowadzi Limanowską Słazę

Marian Wójtowicz - od 38 lat prowadzi Limanowską Słazę

Limanowski Dom Kultury - potwierdza! - że jak co roku, od 38 lat, prowadzącym festiwal folklorystyczny Limanowska Słaza będzie Marian Wójtowicz.

Pan Marian jest nie tylko konferansjerem, ale przede wszystkim dobrą duszą festiwalu i jego osobowością. Oprócz ogromnej wiedzy merytorycznej o regionie, dzięki 38-letniemu zaangażowaniu w festiwal stał się również osobą wspierającą dobrym słowem artystów występujących w części konkursowej Słazy.

Marian Wójtowicz jest cenionym w regionie konferansjerem. Od lat współpracuje z Limanowskim Domem Kultury, a także uczestniczy w wielu ważnych wydarzeniach odbywających się na terenie Limanowszczyzny.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne, tradycyjne powitanie przez pana Mariana uczestników 41. Festiwalu Folklorystycznego Limanowska Słaza.

 


Przypominamy, że tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach od 5 do 8 listopada 2015 r. w Limanowskim Domu Kultury.

Gospodarzem Festiwalu jest Burmistrz Miasta Limanowa. Organizatorem Limanowskiej Słazy jest Limanowski Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Limanowian. Festiwal wspiera również Starostwo Powiatowe w Limanowej oraz Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Czytań: 1995prDodano: 15:03, 20.10.2015r.

O Limanowskim Domu Kultury