bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w tygodniowym cyklu spotkań umuzykalniających na których dzieci odkrywać będą nie tylko różne oblicza muzyki, ale i poprzez zabawy i ćwiczenia poznawać podstawowe terminy muzyczne. Dla każdego przygotowaliśmy inny program:

 

  • dla najmłodszych w wieku do 8 lat przygotowaliśmy cykl zajęć umuzykalniających wraz elementami rytmiki,
  • grupa średnia od 9 – 14 lat  pozna zasady muzyki, odbędzie lekcje nauki śpiewu w grupie i indywidualnie, pozna elementy kształcenia słuchu, dowie się czym jest praca na scenie, praca z mikrofonem a czym praca z akompaniatorem,
  • grupy najstarszej powyżej 14 roku życia pozna terminologię muzyczną, zrealizuje zajęcia ze śpiewu w grupie i indywidualnie, kształcenie słuchu dla wokalistów pozna podstawy kompozycji i aranżacji, dowie się czym jest komunikacja z akompaniatorem, nie zabraknie praca ze stacją loopującą, pracy na scenie, sztuki performansu, pracy z mikrofonem.


Terminy cyklów:

 

  • grupa I: 5-10 lipca 2021
  • grupa II: 2-8 sierpnia 2021

Harmonogram zajęć:

 

  •  grupa najmłodsza: 10:00-10:55
  •  grupa starsza: 11:00-12:30
  • grupa najstarsza: 13:00-14:30


Uczestnicy zajęć biorą dodatkowo udział w nagraniu profesjonalnego teledysku w różnych miejscach Limanowej.
Każdy cykl kończą koncerty podsumowujące, które zaplanowane są na 10 lipca 2021 i 8 sierpnia 2021.
Każdy uczestnik otrzymuje profesjonalnie zdjęcia!!!


Koszt udziału w zajęciach: 150,00 zł

 


Zajęcia prowadzi Agata Kuliś - młoda wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Stypendystka prestiżowej amerykańskiej uczelni Berklee College of Music, która na swoim koncie ma też stypendium Włoskiego Instytutu Kultury w Rzymie i we Florencji. Przez lata współpracowała z krakowskimi festiwalami, tamtejszą operą oraz filharmonią. Laureatka m.in. European Scholarship/ Berklee College of Music (2013), Berklee International Grant (2014) i Nagrody Słuchaczy Radia Rampa w Nowym Jorku (2015). Koncertuje regularnie w Polsce, w Europie i w Stanach Zjednoczonych. Jej debiutancki album „Come a little closer” jest połączeniem różnych klasycznych brzmień gatunku smooth jazz / R&B. Agaty Kulis posłuchać można na kanale YT: https://www.youtube.com/channel/UCDbW9vQYy_SmH-iO4HbgHLQ

Akompaniatorem w trakcie warsztatów będzie Konrad Ligas - wychowanek Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie akordeonu prof. Janusza Patera. Przez ostatnie lata zdobywał swoje doświadczenie muzyczne biorąc udział w rozmaitych projektach muzycznych grając m.in. z Januszem Muniakiem, Wojciechem Groborzem, Roby Lakatosem, Francesco Buzurro. Jest pomysłodawcą i producentem płyty Konrad Ligas Gypsy utrzymanej w konwencji jazz manouche.

 

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy