bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Pracownie i zajęcia

Rysunek między innymi pozwala na rozwijanie zmysłu estetycznego, wrażliwości i spostrzegawczości, kształtowanie umiejętności wyrażenia swoich emocjonalnych przeżyć za pomocą rysowania, rozwijanie indywidualnych zdolności twórczych oraz doskonalenie umiejętności koncentracji uwagi na wykonywanym zadaniu.

Podczas zajęć uczestnicy poznają narzędzia rysunkowe tj.: ołówek, węgiel, tusz, pastel, kredka i wiele innych, które posłużą do tworzenia prac. Plenery, rysunek postaci, martwej natury i wiele innych ciekawych zajęć praktycznych i merytorycznych - to wszystko czeka na uczestników tych warsztatów.

Pracownia powstała w 2018 roku i przez pierwsze miesiące była prowadzona przez panią Wiesławę Frączek - instruktora plastyka, wieloletniego pracownika LDK. Od lutego 2019 r. pracownię rysunku w Limanowskim Domu Kultury prowadzi pani Zofia Ślezak, również plastyk Limanowskiego Domu Kultury. Zajęcia organizowane są dla dzieci powyżej 14 lat.

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek od godz. 16:30 do godz. 18:30 w Pracowni Plastycznej.

Miesięczny koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 50,00 zł.

Organizatorzy zapewniają wszystkie materiały potrzebne do prowadzenia zajęć.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach!

Pani Zofia Ślezak - absolwentka Liceum Plastycznego im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu na kierunku: Renowacja elementów architektury. Obecnie studentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na Wydziale Psychologii i Nauk Humanistycznych o kierunku: Pedagogika.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy