yt
ofpt
ofpt
bip
Harmonogram zajęć
Ogłoszenia pracowni Ogłoszenia pracowni

Nasze pracownie

Dziecięca Grupa Teatralna "Pierwsze Koty Za Płoty"

Dziecięca Grupa Teatralna "Pierwsze Koty Za Płoty"
Nowopowstała grupa teatralna dla najmłodszych "Pierwsze Koty Za Płoty" działająca przy Limanowskim Domu Kultury pod kierownictwem Pani Karoliny Grab.

Zajęcia odbywają się we środy (grupa zaawansowana) i czwartki (grupa początkująca) o godzinie 18:00 w sali nr 5 (część hotelowa).

Zajęcia prowadzi Karolina Grab, która ukończyła pedagogike przedszkolną i wczesnoszkolną na Uniwersytecie Pedagogicznym z tytułem magistra. Pracuję z dziećmi od 8 lat w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Limanowej. Karolina jest pasjonatką teatru i  ciągle podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w warsztatach i szkoleniach np. "Bajkowy Maraton Artystyczny ", "Zimowe Nutki " "Zumba dla dzieci " czy " Zabawa w teatr". Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje także, prowadząc od roku 2016 warsztaty teatralne dla dzieci w Limanowskim Domu Kultury.


 
Do tej pory grupa ma na swoim koncie występy podczas Mikołajek 2015, kiedy to dzieci przedstawiły spektakl "Mikołajkowa przemiana Maksia", a podczas 31. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży "Bajdurek" teatr zdobył III nagrodę za przedstawienie "Dzieci - Śmieci - Bajka ekologiczna". 

Grupa jest idealnym miejscem do rozwoju dzieci nie tylko w kierunku aktorskim, ale przede wszystkim to dobre miejsce na zabawę, rozwój wyobraźni i uwrażliwienia na sztukę. 
Zajęcia prowadzi: Karolina Grab

Galeria zdjęć

O Limanowskim Domu Kultury