yt
ofpt
ofpt
bip
Harmonogram zajęć
Ogłoszenia pracowni Ogłoszenia pracowni

Nasze pracownie

Pracownia ceramiczna

Pracownia ceramiczna
Warsztaty prowadzi pan Andrzej Giza, emerytowany plastyk Limanowskiego Domu Kultury. Zajęcia odbywają się dla wszystkich powyżej 8 roku życia.
We wtorki oraz czwartki dzieci, młodzież i dorośli mogą doskonalić się w tworzeniu przedmiotów z ceramiki. Podczas zajęć uczestnicy poznają różne techniki wytwarzania ceramiki i sami tworzą różne przedmioty, które następnie są wypalane w nowym, profesjonalnym piecu zakupionym specjalnie na potrzeby pracowni. 

Zajęcia skierowane są do dzieci od 8 lat i odbywają się w dniach:
- wtorek: od godz. 16:00 do godz. 18:00,
- czwartek: od godz. 16:00 do godz. 18:00.

Miesięczny koszt uczestnictwa w warsztatach z ceramiki wynosi 40,00 zł.

Organizatorzy zapewniają wszystkie materiały potrzebne do tworzenia ceramiki i prowadzenia zajęć.

Serdecznie zapraszamy do udziąłu w zajęciach!

Pan Andrzej Giza -
absolwent PLSP w Nowym Wiśniczu oraz Studium Oświaty i Kultury Dorosłych w Warszawie. W latach 1974-1975 pracował w Domu Kultury Łososińskich Zakładów Przemysłu Drzewnego, następnie w Powiatowym Domu Kultury ("Dwór Marsów"). Tam, na poddaszu, zorganizował pierwszą pracownię plastyczną i rozpoczął trwającą po dziś dzień pracę z dziećmi i młodzieżą. Przez wiele lat realizował też scenografie do wszystkich imprez prowadzonych przez Limanowski Dom Kultury. Wykonuje też inne projekty plastyczne, a także zasiada w jury wielu konkursów plastycznych. Pan Andrzej to profesjonalista i perfekcjonista zarazem.

Galeria zdjęć

O Limanowskim Domu Kultury