yt
ofpt
ofpt
bip
Harmonogram zajęć
Ogłoszenia pracowni Ogłoszenia pracowni

Nasze pracownie

Pracownia Plastyczna

Pracownia Plastyczna
Instruktorem pracowni plastycznej jest Wiesława Frączek - absolwent PSP im. Antoniego Kenara w Zakopanem. Przez wiele lat pracowała w RSZiZ w Limanowej jako plastyk-dekorator, a także w Spółdzielni "Meblomet" w Mszanie Dolnej jako konstruktor plastyk. Od roku 2011 pracuje w  Limanowskim Domu Kultury jako instruktor-plastyk. Oprócz regularnych zajęć w pracowni zajmuje się również oprawą plastyczną wydarzeń w Limanowskim Domu Kultury, zasiada w jury podczas konkursów plastycznych, a także ma na swoim koncie wystawy obrazów olejnych własnego autorstwa.
Pracowania plastyczna działająca w Limanowskim Domu Kultury została powołana zaraz po powstaniu LDK.
Przez wiele lat pracownią opiekował się się Pan Andrzej Giza, który przekazał dzieciom i młodzieży swoją wiedzę z zakresu wielu technik plastycznych - od linorytu poprzez malarstwo aż po rzeźbę.

Kolejne pokolenia, które uczestniczą w zajęciach świadczą o tym, że pracownia spełnia swoją rolę w szerzeniu sztuki wśród dzieci i młodzieży.

Od 2016 roku, opiekę nad pracownią przejęła również wieloletnia pracowniczka LDK i znakomity instruktor plastyk, pani Wiesława Frączek, która wniosła nowego ducha do pracowni i sprawiła, że dzieci i młodzież nadal z ochotą i niezwykłym zapałem biorą udział w zajęciach i zgłębiają tajniki plastyki.

Zajęcia odbywają się:
- wtorki od godz. 16:00 do 18:00 -  grupa młodsza (dzieci od 8 lat)
- środy od godz. 16:00 do 18:00 - grupa starsza (młodzież od 12 lat)
- czwartki od godz. 11:00 do 13:00 - seniorzy


Miesięczny koszt uczestnictwa w warsztatach z plastycznych wynosi 40 zł.

Zapraszamy.

Zajęcia prowadzi: Wiesława Frączek

Galeria zdjęć

O Limanowskim Domu Kultury