yt
ofpt
ofpt
bip
Harmonogram zajęć
Ogłoszenia pracowni Ogłoszenia pracowni

Nasze pracownie

"Limanowianie" - grupa dziecięca

"Limanowianie" - grupa dziecięca
Próby zespołu dziecięcego "Limanowianie" odbywają się w każdy piątek od godziny 17:00 do 18:00 w sali nr 51 (dzieci od 6 lat). Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Podczas zajęć dzieci w wieku od 6 do 12 lat uczą się podstaw tańca i śpiewu ludowego. Zajęcia pozwalają zapoznać się z unikatowymi, tradycyjnymi instrumentami ludowymi. Dzieci rozwijają swoje zdolności muzyczne, uczą się współpracy w grupie oraz zachowania scenicznego.

Uczestnicy zajęć mają możliwość prezentacji na scenie krótkich układów tanecznych podczas imprez organizowanych przez LDK, a udział w grupie może zaowocować zaproszeniem do współpracy z Zespołem Regionalnym "Limanowianie".

Grupę prowadzi Iwona Gawlak - choreograf Zespołu Regionalnego "Limanowianie". Pani Iwona jest czynnym członkiem "Limanowian" od bardzo wielu lat Ukończyła studium folklorystyczne prowadzone przez Małopolskie Centrum Kultury "Sokół" w Nowym Sączu i od roku 2016 objęła stanowisko instruktora tańca w zespole. Ukończyła również Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nowym Sączu na kierunku pedagogika.

Galeria zdjęć

O Limanowskim Domu Kultury