yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

KATYŃ...W TYŁ GŁOWY

KATYŃ...W TYŁ GŁOWY
Limanowski Dom Kultury zaprasza na pełne wzruszeń spektakle, które wspólnie z teatrem "Prowincja" z Mikołowa zaprezetujemy limanowskiej publiczności w marcu i kwietniu tego roku.

"Santo Subito" oraz "Katyń...w tył głowy" zostaną wystawione na deskach Limanowskiego Domu Kultury 27 marca oraz 23 kwietnia.
czwartek
23
kwiecień
23.04.2015r. - 11.03.2015r.
11:00 - 19:00
23 kwietnia 2015, godzina 11:00 i 19:00 - "Katyń...w tył głowy"

"Katyń ... w tył głowy" to kolejny spektakl, poruszający równie bliski wszystkim Polakom temat jakim jest Katyń. To przedstawienie, które rozpoczyna się trzęsieniem ziemi, a później - napięcie już tylko rośnie. To sztuka, która chwyci Cię za gardło i do ostatniej sceny przykuje Twoją uwagę. Co więcej, cały czas będziesz w samym centrum prawdziwych wydarzeń, a zakończenie zmusi Cię do refleksji.
Ogromnym atutem sztuki "Katyń... w tył głowy" jest wyjątkowa, niezwykle przemyślana oprawa muzyczna. Muzyka wzmacnia sceny. Sprawia, że widowisko staje się przeżyciem, które na długo zostanie w Twojej pamięci...

Spektakl powstał dzięki współpracy Stowarzyszenia Rodzina Katyńska w Katowicach oraz Górnośląskiego Instytutu Kultury i Sztuki z Teatrem Prowincja z Mikołowa. Celem ich działalności jest wsparcie inicjatywy upowszechniania historii poprzez sztukę oraz uhonorowanie pamięci pomordowanych ofiar.


Bilety na obydwa spektakle można nabyć w przedsprzedaży, w sekretariacie Limanowskiego Domu Kultury w cenie 20 zł, jak i również w kasie kina Klaps przed spektaklami.


Zapraszamy!


Więcej na temat wydarzeń kulturalnych w Limanowej na www.ldk.limanowa.pl oraz www.fb.com/LimanowskiDomKultury
Czytań: 716prDodano: 11:00, 23.04.2015r.

O Limanowskim Domu Kultury