yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

Maraton grozy

Maraton grozy
Kino Klaps w Limanowej zaprasza do spędzenia wieczoru pełnego grozy podczas maratonu horrorów, jaki będzie miał miejsce 28 października. 
piątek
28
październik
28.10.2016r. - 29.10.2016r.
20:00 - 02:00
Maraton grozy w kinie Klaps będzie okazją do zobaczenia nie tylko dwóch bardzo dobrze przyjętych horrorów, ale również retransmisji spektaklu z Londynu, który obejrzały już miliony widzów na całym świecie.

PROGRAM:

20:00 - FRANKENSTEIN


Adaptacja kultowej powieści dla młodzieży „Frankenstein” z Benedictem Cumberbatchem i Johnny Lee Millerem w rolach Monstrum i dr Frankensteina. Ta świetnie przyjęta przez widzów, wyreżyserowana przez Danny’ego Boyle’a, sztuka jest wyświetlana na całym świecie w ramach cyklu National Theatre Live. Fantastycznie zagrany i wyreżyserowany spektakl jest nie tylko idealną propozycją dla miłośników teatru i powieści Mary Shelley, ale również dla każdego kto doceni wartką akcję, świetne aktorstwo, muzykę i przesłanie sztuki.  
 

22:30 - BLAIR WITCH

Zaraz po zakończeniu retransmisji „Frankensteina”, wybierzemy się do lasu wraz z grupą studentów, którzy będą chcieli tam odnaleźć ślad dawno zaginionej siostry jednego z nich. Jednak wkrótce po wejściu w głąb lasu, po zapadnięciu zmroku, stanie się jasne, że legenda o klątwie wiedźmy z Blair jest bardziej przerażająca i bardziej prawdziwa niż ktokolwiek mógł przypuszczać… „Blair Witch” jest określane mianem kontynuacji kultowego horroru z 1999 roku „Blair Witch Project”. Jedno jest pewne wiedźma z Blair nadal działa.

00:15 - ZANIM SIĘ OBUDZĘ

Na zakończenie maratonu, zanim położymy się spać, czeka nas najdłuższy koszmar z jakim mieliśmy do czynienia. Koszmar, który stanie się rzeczywistością. „Zanim się obudzę” to historia młodego małżeństwa, które po tragicznej stracie ukochanego syna, adoptuje ośmioletniego chłopca. Cody, który jest uroczym i grzecznym chłopcem, skrywa mroczny sekret. Kiedy Cody zasypia, jego sny stają się rzeczywistością. Koszmary również...  

Bilety w cenie:

„Frankenstein” - 30 zł
„Blair Witch” - 14 zł
„Zanim się obudzę” - 14 zł
karnet na wszystkie seanse – 40 zł

są do nabycia w kasie kina Klaps.


Spektakl i filmy z polskimi napisami.


Informujemy, że ograniczenie wiekowe do udziału w maratonie wynosi od 16 lat.
Osoby w wieku poniżej 16 lat mogą przyjść tylko w obecności dorosłego opiekuna.


ZAPRASZAMY!


Plakat opracowano o: Winobranie plik wektorowy utworzone przez freepik - pl.freepik.com
 
Czytań: 970prDodano: 20:00, 28.10.2016r.

O Limanowskim Domu Kultury