yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

III Limanowska Wiosna Poetycka

III Limanowska Wiosna Poetycka
29 maja o godz. 10:00 w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury odbędzie się III Limanowska Wiosna Poetycka będąca podsumowaniem Konkursu Poetyckiego im. Zosi Smreczyńskiej. Projekt realizowany wspólnie z Biblioteką Miejską i Powiatową w Limanowej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli starosta limanowski oraz burmistrz miasta Limanowa. Wstęp oczywiście wolny.
 
poniedziałek
29
maj
29.05.2017r.
10:00 - 13:00
Podczas imprezy m.in. prezentowane będą nagrodzone wiersze przez aktorów teatru „Co się stało?” przy muzycznym akompaniamencie Krystiana Jaworza. Ponadto odbędzie się koncert Limanowskiej Orkiestry Kameralnej.


Limanowska Wiosna Poetycka organizowana jest od roku 2015. Jest to impreza literacka, podsumowująca w formie gali poetyckiej tradycyjny, organizowany od lat Powiatowy Konkurs Poetycki im. Zosi Smreczyńskiej, córki Władysława Orkana. Tegoroczna edycja opatrzona była hasłem przewodnim „W marzeń zachwycie”. Konkurs oraz Limanowską Wiosnę Poetycką Organizują: Powiat Limanowski, Burmistrz Miasta Limanowa, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej oraz Limanowski Dom Kultury. Adresowany jest do mieszkańców Powiatu Limanowskiego każdej kategorii wiekowej. 
 


ZAPRASZAMY!
Czytań: 831prDodano: 10:00, 29.05.2017r.

O Limanowskim Domu Kultury