yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

Dzień Dziecka/Dzień Matki

Dzień Dziecka/Dzień Matki
28 maja zapraszamy na koncert z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka w Parku Miejskim w Limanowej.
niedziela
28
maj
28.05.2017r.
13:00 - 19:00
PROGRAM:

13:00 - koncert laureatów Dziecięcej Triady Artystycznej 2017. Dzieci swoimi prezentacjami złożą życzenia wszystkim mamom, które zaledwie kilka dni wcześniej będą obchodzić swoje święto – Dzień Matki.

W trakcie koncertu zostaną również ogłoszone zwycięskie placówki oświatowe w tegorocznej Triadzie, które dzięki talentom swoich młodych podopiecznych zdobędą nagrody finansowe w wysokości 500 zł, ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa.


15:00 - eliminacje do finału VIII Limanowskiego Talent Show. 

W składzie Jury znajdą się Sebastian Szymański – kompozytor i kierownik Limanowskiej Orkiestry Kameralnej, Robert Rosiek – dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Niedźwiedziu oraz Jacek Smaga – kierownik Zespołu Regionalnego „Limanowianie“.
Uczestnicy eliminacji zawalczą o finał, który odbędzie się 29 lipca podczas Dni Limanowej 2017 i o nagrody finansowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedę.


W trakcie trwania koncertu laureatów Dziecięcej Triady Artystycznej i eliminacji do Limanowskiego Talent Show na terenie parku będą mieć miejsce inne BEZPŁATNE atrakcje: animacje, teatrzyk, dmuchańce, wóz strażacki, ambulans, stoisko Radioklubu Beskid Limanowa, na którym będzie można zobaczyć działanie sprzętu do łączności radiowej, a także smakołyki takie jak wata cukrowa, lody i popcorn.


ZAPRASZAMY!


Organizatorzy zapraszają wszystkich do parku miejskiego 28 maja 2017, w niedzielę, od godziny 13:00! Świętujmy ten wyjątkowy dzień razem!


Plakat opracowano o: Tło zdjęcie utworzone przez pressfoto - pl.freepik.com
 
Czytań: 883prDodano: 13:00, 28.05.2017r.

O Limanowskim Domu Kultury