yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

KINO KONESERA - "ZWYCZAJNA DZIEWCZYNA"

KINO KONESERA - "ZWYCZAJNA DZIEWCZYNA"
Kino europejskie, światowe produkcje które wzruszają, budzą w widzach emocje jak i również ambitne kino polskie - to wszystko do zobaczenia w "Kinie Konesera", które działa w Limanowskim Domu Kultury.
piątek
09
czerwiec
09.06.2017r.
18:00 - 20:00
9 czerwca o godz. 18:00 zapraszamy do obejrzenia filmu "Zwyczajna dziewczyna", brytyjskiej komedii, której akcja rozgrywa się w 1940 roku i opowiada historię pewnej młodej kobiety zatrudnionej przy produkcji dużego wojennego filmu.


Catrin jest młoda, pełna energii i właśnie została zatrudniona w małej agencji reklamowej, która pracuje nad scenariuszami filmów propagandowych. Kraj potrzebuje produkcji, które podniosą obywateli na duchu! A Catrin ma pomóc w ich powstawaniu. Ale jak zwyczajna dziewczyna ma odnaleźć się na stanowisku dotychczas zarezerwowanym wyłącznie dla mężczyzn? Szczególnie, gdy jej szefem jest przystojny i pewny siebie scenarzysta, Tom, który nie wierzy, że jakakolwiek kobieta może poradzić sobie z takim zadaniem. Catrin postanawia udowodnić mu, jak bardzo się myli. I szybko przekonuje się, że życie pisze najciekawsze scenariusze.


„Zwyczajna dziewczyna" to świetnie zagrany film, w którym nie brakuje humoru, ale i tematów ważnych, które warto wciąż poruszać i o nich rozmawiać.


Zapraszamy!


Cena - 10 zł


Jak zawsze w cenie biletu zawarta jest kawa/herbata.

 
Czytań: 678prDodano: 18:00, 09.06.2017r.

O Limanowskim Domu Kultury