yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

Projekty

KINO KONESERA - "KEDI - SEKRETNE ŻYCIE KOTÓW"

KINO KONESERA - "KEDI - SEKRETNE ŻYCIE KOTÓW"
Kino europejskie, światowe produkcje które wzruszają, budzą w widzach emocje jak i również ambitne kino polskie - to wszystko do zobaczenia w "Kinie Konesera", które działa w Limanowskim Domu Kultury.
piątek
15
wrzesień
15.09.2017r.
17:30 - 19:00
15 września o godz. 17:30 zapraszamy do obejrzenia filmu "Kedi - sekretne życie kotów", dokumentu o życiu stambulskich kotów, który podbił już serca publiczności na całym świecie.

Stambuł to miasto z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju najprawdziwsze kocie imperium. Koty, mając w nim swoje wyjątkowe, zaszczytne miejsce, są nieodłączną częścią lokalnej społeczności. Żyją na styku dwóch światów – dzikiego i cywilizowanego: nie mają swoich właścicieli, ale każdego dnia towarzyszą mieszkańcom w chwilach smutku i radości. Bywają drapieżne, uparte, zdeterminowane, ale też wdzięczne, radosne i wierne. A tak naprawdę sąnajważniejszymi mieszkańcami Stambułu – ukrytym skarbem miasta, niestrudzonymi towarzyszami i nieoczywistym lustrem, w którym każdy może się przejrzeć. Wystarczy spojrzeć na świat z ich perspektywy. Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to wyjątkowe indywidualności, które są naszymi przewodnikami po filmowym Stambule. Oglądamy z bliska ich codziennie przygody, długie wędrówki i spotkania z mieszkańcami. Niezależne i wolne zaglądają do sklepów, kawiarni i mieszkań. Nikt nie potrafi oprzeć się ich urokowi, a Stambuł byłby bez nich zupełnie innym miastem. Poznajcie ich sekretne życie.


„Kedi - sekretne życie kotów" to nie tylko filmów dla wielbicieli kotów, to przede wszystkim uroczy i mądry film, który niesie ze sobą dużą dawkę pozytywne energii.


Zapraszamy!


Cena - 10 zł


Jak zawsze w cenie biletu zawarta jest kawa/herbata.
Czytań: 146prDodano: 17:30, 15.09.2017r.

O Limanowskim Domu Kultury