yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

KINO KONESERA - "ACH ŚPIJ KOCHANIE"

KINO KONESERA - "ACH ŚPIJ KOCHANIE"
Kino europejskie, światowe produkcje które wzruszają, budzą w widzach emocje jak i również ambitne kino polskie - to wszystko do zobaczenia w "Kinie Konesera", które działa w Limanowskim Domu Kultury.
piątek
08
grudzień
08.12.2017r.
18:15 - 20:00
8 grudnia o godz. 18:150 zapraszamy do obejrzenia filmu "Ach śpij kochanie", osnutego na faktach thrillera o miłości, która prowadzi do zbrodni.


Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem.
To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja… A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.


Film będzie wyświetlony w nowej, tymczasowej siedzibie kina Klaps, która znajduje się w budynku przy ul. Łososińskiej 23. 


Zapraszamy!


Cena - 10 zł


Jak zawsze w cenie biletu zawarta jest kawa/herbata.
Czytań: 415prDodano: 18:15, 08.12.2017r.

O Limanowskim Domu Kultury