yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

Projekty

KINO KONESERA - "THE FLORIDA PROJECT"

KINO KONESERA - "THE FLORIDA PROJECT"
Kino europejskie, światowe produkcje które wzruszają, budzą w widzach emocje jak i również ambitne kino polskie - to wszystko do zobaczenia w "Kinie Konesera", które działa w Limanowskim Domu Kultury.
piątek
26
styczeń
26.01.2018r.
18:00 - 20:00
26 stycznia o godz. 18:00 zapraszamy do obejrzenia filmu "The Florida Project", w reżyserii Seana Bakera będącego kolorową opowieścią o mieszkańcach motelu Magic Castle, który de facto jest też ich domem.

Moonee ma sześć lat i zawadiacki uśmiech, a dni spędza poza domem z paczką przyjaciół. Dom w ich przypadku oznacza motel Magic Castle, wściekle liliowy budynek przypominający kiczowaty pałac z bajki. Mała rozrabiaka, razem ze swoją zbuntowaną mamą, Halley, układają sobie życie w niezwykłym miejscu, w którym przyszło im mieszkać. Nieświadoma coraz bardziej ryzykownych kroków, jakie podejmuje Halley, by opłacić pokój w motelu na kolejny tydzień, Moonee jest najszczęśliwszym dzieckiem na świecie. Całkiem, jakby czerpała energię z wychylającego się zza horyzontu pobliskiego Disneylandu.


Film będzie wyświetlony w nowej, tymczasowej siedzibie kina Klaps, która znajduje się w budynku przy ul. Łososińskiej 23. 


Zapraszamy!


Cena - 10 zł


Jak zawsze w cenie biletu zawarta jest kawa/herbata.
Czytań: 271prDodano: 18:00, 26.01.2018r.

O Limanowskim Domu Kultury