yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

WALENTYNKI W KINIE KLAPS

WALENTYNKI W KINIE KLAPS
Limanowski Dom Kultury i kino Klaps zapraszają na wieczór walentynkowy w kinie, który odbędzie się we środę, 14 lutego. Na widzów czekają nie tylko filmy, ale i romantyczna atmosfera oraz nagrody. Startujemy już o godz. 13:00!
 
Środa
14
luty
14.02.2018r.
13:00 - 22:30
Walentynki spędzane w kinie Klaps stały się już tradycją i chociaż kino działa w swojej tymczasowej lokalizacji niczego nie zmieniamy.


W tym roku zobaczymy trzecią część światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James.. O godz. 14:45, 18:30 i 20:30 wyświetlimy długo wyczekiwane „Nowe oblicze Greya”. Dla tych, którzy są wielbicielami polskiego kina o godz. 16:45 gramy „Plan B”.
 

 
 

Młodzież również znajdzie coś dla siebie, a to dzięki seansowi filmu „Miłość pisana Braillem”, którym o godz. 13:00 rozpoczniemy walentynkową zabawę. Każdy seans poprzedzi losowanie nagród, w którym wezmą udział wszyscy, którzy zakupią bilet na walentynkowe seanse.
 

Z racji tej szczególnej daty, cena biletów w tym dniu będzie wynosić dla wszystkich 14 zł, a na seans o godz. 13:00 tylko 5 zł.

Dodatkową atrakcją w tym dniu będzie także ścianka fotograficzna. Zapraszamy do zrobienia sobie bezpłatnego zdjęcia na walentynkowym tle, romantycznej pamiątki ze spotkania w kinie.


Dla każdego organizatorzy przygotowali także drobny, słodki upominek, a także kawę i herbatę.


Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego romantycznego wieczoru w filmowych klimatach!


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.
Czytań: 220prDodano: 13:00, 14.02.2018r.

O Limanowskim Domu Kultury