yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

Projekty

KINO KONESERA - "NIGDY CIĘ TU NIE BYŁO"

KINO KONESERA - "NIGDY CIĘ TU NIE BYŁO"
Kino europejskie, światowe produkcje które wzruszają, budzą w widzach emocje jak i również ambitne kino polskie - to wszystko do zobaczenia w "Kinie Konesera", które działa w Limanowskim Domu Kultury.
piątek
18
maj
18.05.2018r.
18:15 - 20:00
18 maja o godz. 18:15 zapraszamy do obejrzenia okrzykniętego kobiecą odpowiedzią na „Taksówkarza” filmu wybitnej reżyserki Lynne Ramsay („Musimy porozmawiać o Kevinie”) "Nigdy cię to nie było".
 
„Nigdy cię tu nie było” to historia pełnego sprzeczności mężczyzny (Joaquin Phoenix) z mroczną przeszłością. Działał zawsze sam i zawsze poza prawem: przez wiele lat przyjmował zlecenia, z którymi system sprawiedliwości nie dawał sobie rady i których nie chciał się podjąć żaden prywatny detektyw. Widział już prawie wszystko. Prześladujące go wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby świat o nim zapomniał. Jednak, poruszony historią uprowadzonej dziewczyny, podejmie się jej odnalezienia. Gotowy na wszystko, by odnaleźć młodą kobietę, niespodziewanie otrzyma szansę ocalenia samego siebie.  

To pełen pasji i gniewu thriller, który zachwyca precyzyjnie skonstruowaną intrygą i mistrzowską grą Joaquina Phoenixa („Ona”, „Wada ukryta”, „Mistrz”). Całości dopełnia hipnotyzująca muzyka Jonny’ego Greenwooda z zespołu Radiohead. 

Film będzie wyświetlony w nowej, tymczasowej siedzibie kina Klaps, która znajduje się w budynku przy ul. Łososińskiej 23. 


Zapraszamy!


Cena - 10 zł


Jak zawsze w cenie biletu zawarta jest kawa/herbata.

 
Czytań: 212prDodano: 18:15, 18.05.2018r.

O Limanowskim Domu Kultury