yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

Projekty

KINO KONESERA - "DOGMAN"

KINO KONESERA - "DOGMAN"
Kino europejskie, światowe produkcje które wzruszają, budzą w widzach emocje jak i również ambitne kino polskie - to wszystko do zobaczenia w "Kinie Konesera", które działa w Limanowskim Domu Kultury.
piątek
19
październik
19.10.2018r.
17:45 - 19:45
19 października o godz. 17:45 zapraszamy do obejrzenia filmu przez wielu okrzykniętego najlepszym filmem festiwalu w Cannes. "Dogman" 19 października w Kinie Konesera!
 
Mieszkańcy włoskiego miasteczka wiedzą, że Marcello, miejscowy psi fryzjer, nie skrzywdziłby nawet muchy. Niepozorny, ale lubiany przez wszystkich, dzieli swój czas między pracę, wychowywanie córki i okazjonalny handel kokainą. Z powodzeniem unika kłopotów, przynajmniej dopóki nie pojawia się Simone – trzęsący całą okolicą, wiecznie naćpany osiłek. Kiedy po raz kolejny bezwzględnie wykorzysta naiwność Marcella, psi fryzjer będzie musiał się odgryźć.

Sukces na każdym poziomie. Imponujący reżyserski wyczyn” – ogłosił Lee Marshall na łamach „Screen International”. „Obezwładniające doświadczenie filmowe” – podkreślała Deborah Young w „The Hollywood Reporter.” Peter Bradshaw z dziennika „The Guardian" przyznał filmowi maksymalną liczbę gwiazdek, doceniając zarówno jego komiczną stronę, jak i „ekstremalnie mocne ugryzienie”, a Tadeusz Sobolewski pisał na łamach Gazety Wyborczej, że to „film, który zostawia widza w bezradnym podziwie”.


Film będzie wyświetlony w tymczasowej siedzibie kina Klaps, która znajduje się w budynku przy ul. Łososińskiej 23. 

Zapraszamy!

Cena - 10 zł

Jak zawsze w cenie biletu zawarta jest kawa/herbata.

 
Czytań: 150prDodano: 17:45, 19.10.2018r.

O Limanowskim Domu Kultury