yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

KINO KONESERA - "WINNI"

KINO KONESERA - "WINNI"
Kino europejskie, światowe produkcje które wzruszają, budzą w widzach emocje jak i również ambitne kino polskie - to wszystko do zobaczenia w "Kinie Konesera", które działa w Limanowskim Domu Kultury.
piątek
23
listopad
23.11.2018r.
17:15 - 19:00
23 listopada o godz. 17:15 zapraszamy do obejrzenia filmu, który stął się sensacją festiwali w Sundance i Rotterdamie, gdzie zdobył nagrody publiczności. "Winni" 23 listopada w Kinie Konesera!
 
Rutynowy wieczór przy telefonie alarmowym. Operator odbierający dziś połączenia – były funkcjonariusz policji – z niecierpliwością czeka na zbliżający się koniec zmiany. Pijani imprezowicze, niedzielni kierowcy, blokujący numer żartownisie – irytacja policjanta rośnie, do momentu, kiedy odbiera telefon od spanikowanej kobiety. Została porwana, a samochód, w którym się znajduje, jedzie w nieznanym kierunku. Gdy połączenie zostanie gwałtownie przerwane, mężczyzna nie opuszczając pokoju rusza kobiecie na ratunek, polegając wyłącznie na swoim doświadczeniu, intuicji i… telefonie.

W „Winnych” każda sekunda filmu, każdy grymas, spojrzenie czy dźwięk, łączą się w mistrzowską całość, prowadzącą do zaskakującego zakończenia.


Film będzie wyświetlony w tymczasowej siedzibie kina Klaps, która znajduje się w budynku przy ul. Łososińskiej 23. 

Zapraszamy!

Cena - 10 zł

Jak zawsze w cenie biletu zawarta jest kawa/herbata.

 
Czytań: 122prDodano: 17:15, 23.11.2018r.

O Limanowskim Domu Kultury